2733
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167218 بازدید | 21932 پست
امروز بعد از ۲۰ ساعت فست...۷۶۵ کالری خوردم و صبح هم باشگاه ۲ ساعت ۴۰۰ کالری سوزوندم..ولی دیروز روز خ ...

عزیزم خسته نباشی 😍😍😍

واسه یبوست هلو و شلیل و اینا زیاد بخور ، انجیر خیس کن بخور ، آخر شبم یه قاشق سرکه سیب بریز تو یه لیوان آب بخور ، خاکشیر و ... اینام که عالیه ، اگه نشد شربت بخر از داروخونه ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام به همگي خانوما چي باعث ميشه گاهي ولع داشته باشي دارم ديونه ميشم چرا اينجور شدم آخهههههههههههه ...

سلام عزیزم ، خب تو رژیم این یه چیز طبیعیه ، من اینجور وقتا بیشتر میوه میحورم ، یا یه تیکه شکلات تلخ که خیلی خوبه ..

اینجور چالشا هم ولعت و بیشتر میکنه ، همه چی بخور ولی کم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگي

آرياناجان شما كه وزن كم كردين موهات ريزش پيدا نكرد؟ چكار كنم كه موهام نريزه من خودم موهام خيلي كمه ميترسم باقيشم بريزه

هر دم از اين باغ بري ميرسد تازه تر از تازه تري ميرسد (اي كاش برش خوب بود ولي ...   )
سلام به همگي آرياناجان شما كه وزن كم كردين موهات ريزش پيدا نكرد؟ چكار كنم كه موهام نريزه من خودم مو ...

سلام عزیزم ، من تو رژیم روزی یه دونه مولتی مینرال میخوردم نه نمیریخت ، الان بخاطر شیردهی ریزش مو دارم ...

2731

سلااام خانمااا

تو رژیم مولتی ویتامین حتما باید مصرف شه ...

من صبح به فنجان چای و دوتا شیرینی خشک خوردم ...

ناهارم یه کاسه شیر و کورن فلکس ...

میان وعده دو تا تیکه ویفر کوچیک 😁

الانم میخوام برم باشگاه یه ساعت ایروبیک با دمبل 💪💪💪

وزن امروزمم ۵۷/۸۰۰ بود 🥰🥰🥰❤❤❤🎈🎈🎈

سلام دوستان خوبین ؟؟؟

باز کم پیدا شدین 🤨🤨🤨

وزن امروز من ۵۷/۹۰۰ ❣

صبحونه نخوروم ولی ناهار میخوام نون و پنیر و مربا و ... بخورم 😁

خییییلی خوشحالم تو ۵ روز دو کیییلو کم کردممم😍😍😍😍😍

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2738
خییییلی خوشحالم تو ۵ روز دو کیییلو کم کردممم😍😍😍😍😍

خیلی خوبه عزیزم مبارکهههههه 😍😍😍

منم امروز یه ساعت ایروبیک با دمبل کار کردم ...

سلام عزیزای دلم.خوبید؟من اینقدر تو این چند مدت ریزه خواری دارم که واقعا اعصاب کالری شماری ندارم.😐  از فردا دوباره کالری شماری میکنم.قرص زینک رو هم شروع کردم .🌹🌹

"کرفس" بودم😃🌹 "شجاع"و "قوی" باش😚😚 
سلام عزیزم.خوبی؟خدا قوت جانم.😘

سلام عزیزم قربونت شکرر ❤❤❤

کم پیدایی عزیزم ؟

2706