2752
2734
عنوان

کادو گرفتن از شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
یروز استفاده میکنم بعدش سربه نیستش میکنم چندین بار پیش اومده

تو منی یا من تو😂 خب چن دفعه اینکارو کردم ولی جدیدا میگه اون ک از اونجا برات گرفتم بپوش یا چرا نمیپوشی دیگه

بهش هیچی نمی گم چون کلا می خوره تو ذوقشون و کلا نمی گیرن همسرم همش واسم عطر گرون اما با عطری ک ...

ولی دیگه داره خیلی میخره دوس دارم چیزایی بخره ک خوشم میاد چرا الکی پول خرج کنه

تو منی یا من تو😂 خب چن دفعه اینکارو کردم ولی جدیدا میگه اون ک از اونجا برات گرفتم بپوش یا چرا نمیپو ...

🤣آخه همسر من در حد ماهی قرمزحافظه داره و کلا یادش میره بخاطراون متوجه نمیشه دیگه استفاده نمیکنم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
چی خریده مگه عزیزم بنظرم برا یبارم شده ازش استفاده کن خیلی دلش میشکنه ها 

کفش خریده تقریبا یه هفته پیش ولی مثلا هرجا چیزی میبینه خوشش میاد میخره واسه همین چیزای زیادی دارم ک با سلیقم جور نیس دیگه دنبال راه حل افتادم

من از اول گفتم چیا نخره و خودمو راحت کردم الان دقیقا میدونی با چی خوشحالم میکنه...به نظرم یه روز ازش ...

من هردفعه رفتیم خرید مثلا یجوری بهش میگم ببین این چیزا بیشتر ب من میاد از اون خوشم نیومد ک دیدیم یا ببین بنظرت این بهتر نیست بگیرم ولی بازم برمیگرده همونجوری میخره خودشم میگه من زیاد سلیقم خوب نیس ولی دوست داشتمش برات گرفتم