2733
2734
عنوان

کادو گرفتن از شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 49 پست
نگو خوشم نیومد که دیگه کادو دیدی ندیدی😆  تشکر کن و ازش استفاده کن اون تو رو دوست داشته و خرید ...

خب منم میخام این کادو ها ادامه داشته باشه ولی به سلیقم نزدیک بشن دنبال راه حلم😬😬😂

کفش خریده تقریبا یه هفته پیش ولی مثلا هرجا چیزی میبینه خوشش میاد میخره واسه همین چیزای زیادی دارم ک ...

مبارکت باشه خانومی وقتایی ک میرید بازار بهش نشون بده ک چ مدلایی تو سلیقه ت هستش یا اینکه بگو کادو هایی ک برام میخریو در حضور خودم بخر اینجور بیشتر دوس دارم درواقع اون لحظه سوپرایز بشی 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣آخه همسر من در حد ماهی قرمزحافظه داره و کلا یادش میره بخاطراون متوجه نمیشه دیگه استفاده نمیکنم

ما قبلا باهم دوست بودیم سه سال الانم سه ساله ازدواج کردیم دقیقا یادشع من روز اول قرار چی پوشیدم بخدا 

2731
ما قبلا باهم دوست بودیم سه سال الانم سه ساله ازدواج کردیم دقیقا یادشع من روز اول قرار چی پوشیدم بخدا ...

عزیزم😊پس کارت خیلی سخته مجبوری هعی استفاده کنی یا یجوری بهش بگو ازچیاخوشت میاد تااوناروبخره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
عزیزم😊پس کارت خیلی سخته مجبوری هعی استفاده کنی یا یجوری بهش بگو ازچیاخوشت میاد تااوناروبخره

آره دیگه سختیش همینه بیشتر چیزا استفاده نشده در حد یکی دو دفعه حیفم میاد 

خب منم میخام این کادو ها ادامه داشته باشه ولی به سلیقم نزدیک بشن دنبال راه حلم😬😬😂

چی خریده حالا؟؟؟

شوهر منم پارسال یه تیکه طلا خریده بود اصلاااا خوشم نیومد ولی صدامو در نیوردم 😆😆😆

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
وقتی میرید خرید یا موقعیتی شد خوب بگو فلاچی دوست دارم اون چیزی که گرفته زیر سوال نبر

اینو ک بهش گفتم خودش مثلا یچیزی میخره میگه دیدم خیلی خوشم اومد گفتم حتما توهم دوسش داری برات گرفتم 😬😬😬

بهش هیچی نمی گم چون کلا می خوره تو ذوقشون و کلا نمی گیرن همسرم همش واسم عطر گرون اما با عطری ک ...

دقیقا مثه من . عطر شیرین میخره من تلخ دوس دارم

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪

منم اوایل چیزای مسخره میخریدخودشم میگف بلدنیستم ببخش. منم نمیزدم تو ذوقش میگفتم وای عالیع میپوشیدم اون دوسشون داشت‌.دیگ کم کم تو خریدام فهمید ک صلیغموالان از منم بهتر انتخاب میکنع😚🎈

هیچ کاری بی حکمت نیست
2706