2737
2734
عنوان

غیبت میکنین بیاین جوابتونم بگیرین

1829 بازدید | 221 پست

زنی که مادری که خانم حامله ای که میاد میگه با شوهرم فلان مشکلو دارم جوابش چرا حامله شدی چرا بچه دار شدی نیست برای بار هزارم 

مثلا میپرسی که چی؟چیکار کنه؟ بچه هاشو بکشه؟ خودشو بکشه؟ چیکار کنه مثلا؟ 

با حرفی که بدون فکر کردن میزنید باعث میشد یه مادر از خودش خجالت بکشه خودشو ندامت کنه از بچش بیزار شه از خودش بدش بیاد 

@هلن3048    

@فلیسیطی    

@زیبااا‍ 

@mahsima00000    

@دخترایرونی57    

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منظورشون اینه ممکنه زندگیت به بن بست برسه و بچه هات زیر دست ناپدری بیافتن یا دچار مشکلات عاطفی بشن. 

بچه آینده میخواد، امید میخواد، پدر و مادر میخواد، آرامش میخواد

پیشگیری کنین بهتره..

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738

منم با این جمله بشدت مخالفم،،، اگه زن و شوهری باهم اختلاف داشته باشن، میشه به خانم توصیه کرد که بچه دار نشه، اما وقتی بچه داره، خیلی مسخره ست که هی بگی چرا بچه دار شدی، و سرزنشش کنیم، کاریه که شده و‌تموم شده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
هزاران لایک

هزاران لایک ؟؟ من تا الان به کسی نگفتم ولی بنظرم خوب کاری میکنن تا درس عبرتی باشه برای دیگران که بدونند تا ازدواج میکنند بچه دار نشن. چند سال زمان بدن بهم که با هم اشنا بشن اصلا ببینن لایق هم هستن 

منظورشون اینه ممکنه زندگیت به بن بست برسه و بچه هات زیر دست ناپدری بیافتن یا دچار مشکلات عاطفی بشن.& ...

اون موقعیه که طرف بیائد بپرسه شوهرم فلان اخلاقو دارم من فلان مشکلو دارم آیا بچه بیارم؟خب مثلا منی که حاملم چیکار باید بکنم غیر از اینکه تهه دلم خالی میشه از خودم سرافکنده میشم؟ 

بیاید حالا جواب حرفهای ...... بگیرید 

حب شمام درجواب هرکس ک اینو میگه فحش نده عزیزمن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706