2737
2734
عنوان

غیبت میکنین بیاین جوابتونم بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 221 پست
منم با این جمله بشدت مخالفم،،، اگه زن و شوهری باهم اختلاف داشته باشن، میشه به خانم توصیه کرد که ...

عزیزم اگه از ابتدا مشکل داشته و برای اینکه حالا شوهرم خوب میشه بزار بچه بیارم اونو فحشم بهش بدی کم کردی

من هیچوقت همچین جسارتی نمیکنم و کلا بخودم اجازه نمیدم بی دلیل دل کسیو آزرده کنم اما چرا بیان اینجا اخه مگ اینجا مشاورو روانشناس ریختس هر کی برا خودش دغدغه ای داره و بعضیا از رو عقده دل خودشون جواب میدن

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با این جمله بشدت مخالفم،،، اگه زن و شوهری باهم اختلاف داشته باشن، میشه به خانم توصیه کرد که ...

البته میگم شامل اونهایی هست که برای رفع مشکلات بچه دار میشن نه اونایی که تازه به مشکل خوردن

2731
اون موقعیه که طرف بیائد بپرسه شوهرم فلان اخلاقو دارم من فلان مشکلو دارم آیا بچه بیارم؟خب مثلا منی که ...

منظورشون برای قبل از بچه دار شدن بوده نه الان.. الان که کاری نمیشه کرد خدا حفظش کنه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

اونا با لحن شما مشکل داشتن

با اصل حرفت که مشکل نداشتن

ملایم همینو میگفتی

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
عزیزم اگه از ابتدا مشکل داشته و برای اینکه حالا شوهرم خوب میشه بزار بچه بیارم اونو فحشم بهش بدی کم ک ...

اینو موافقم، چون بعضیا فکر میکنن با اومدن بچه، مشکلاتشون حل میشه که صد در صد اشتباهه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اون موقعیه که طرف بیائد بپرسه شوهرم فلان اخلاقو دارم من فلان مشکلو دارم آیا بچه بیارم؟خب مثلا منی که ...

خب شاید باعث بشه به خودت بیای و مسئولیت اشتباهاتو قبول کنی یا دیگه تو آینده حواست باشه داری چه تصمیمی میگیری.

2740
اونا با لحن شما مشکل داشتن با اصل حرفت که مشکل نداشتن ملایم همینو میگفتی

میخواستم اووووووووووج بیخود بودن سوالو برسونم متوجه شده باشی پایینش نوشتم حالا فهشم بدی ارزش داره پس خودمم میفهمم حرف خوبی نزدم 

شما هم خیلی بد فحش میدی هااااااا....ناسلامتی خانومیم کمی عفت کلام

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ای خدا خانوما چقد با هم جنس خودشون مشکل دارن 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
تو باشی عصبانی نمیشی؟ یعنی چی چون نظرمو دادم پاشدن رفتن نهضت درست کردن

ععععععععه فحش دادی🙈

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز