2733
2734
من فانتزیم اینه باردار شم بعد با فراغ بال شیرینی بخورم

حالا قبل بارداری من از شیرینی متنفر بودمااابعد اینجوری عاشق شیرینی شده بودم😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثله من همیشهههه در هوسمممم

فرقش اینه توو حاملگی تحملم خیلی کمه گریه میکردم طاقت نداشتم یه کم که میخوردم خیالم راحت میشد. یه روز هوس کردم برم خونه زنموم  برام چایی دم کنه بخورم بهش بعدا گفتم، گفتش دقیقا همون روز داشتم میخوردم توو دلم گفتم جات خالیه 

2731
بتازه عرکس  بودم و بار اولم بود اش درست میکردم خیلی مزخرف شده بود.شل ابکی و بیمزه....همسایه رو ...

آفرین به تو خانوممممممم به این میگن یه خانومه متشخصصصص ❤️❤️❤️❤️

تا 4ماه اول اینجوری بودم نزدیک 5یا6کیلو کم کرده بودم همش بهم سرم وصل میکردن😢😢😢بعد 4ماهگی خوب شدم ...

😂😂😂😂🖐

چه باحال

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
فرقش اینه توو حاملگی تحملم خیلی کمه گریه میکردم طاقت نداشتم یه کم که میخوردم خیالم راحت میشد. یه روز ...

وا گیرم هوس کنیم بریم با دونالد ترامپ چای بخوریم بعد باید چه کرد😂😂😂😂

2740
چه بی فکر و بی شخصیت و عوضی و گااااااو بوده  حرسم گرفت از کارششش

ما اصطلاحا میگیم مدیون چشمش شده

یه داستان هست یه خانمه تو حیاط کتلت میپخته یه الاغ میاد وایمیسه کنارش ..خانمه چندتا کتلت میده بهش میخوره..بعدها خانمه میمیره تو غسالخونه غسال میبینه خانمه لبخند به لب داره سرشو میبره کنار گوش خانم میگه مدیون منی اگر امشب نیای به خوابم و بگی دلیل این لبخندت چیه..خانمه شب تو خواب بعش میگه تو فلان زمان اون الاغی که بهش کتلت دادم باردار بوده😀😀😀😀😀

😂😂😂😂🖐 چه باحال

آره دیگه یهو از پوست و استخون گردالی شدم😂😂😂😂مامانم نمیزاشت برم بیرون میگفت چشم میخوری پسرمم ماشاالله نزدیک 4کیلو شد😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
آره دیگه یهو از پوست و استخون گردالی شدم😂😂😂😂مامانم نمیزاشت برم بیرون میگفت چشم میخوری پسرمم ماشا ...

بعد حرکت برات سخت نبود ۴ کیلو رو حمل میکردی.  ...همیشه برام سواله