2726
بعد حرکت برات سخت نبود ۴ کیلو رو حمل میکردی.  ...همیشه برام سواله

نه بیشتر کمر درد بودم و درد کشاله ران داشتم بعدم میدونی خدا قدرتشو نیده عزیزم😘تازه من زایمانمم طبیعی بود البته از نوع بدون دردش

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما اصطلاحا میگیم مدیون چشمش شده یه داستان هست یه خانمه تو حیاط کتلت میپخته یه الاغ میاد وایمیسه کنا ...

عزیزم من متوجه نشدم یعنی چی؟یعنی اون غساله خر بوده؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
عزیزم من متوجه نشدم یعنی چی؟یعنی اون غساله خر بوده؟

نه😂😂....غساله دید خانمه که مرده بوده لبخند به لب داشته...در گوش خانمه که مرده بوده میگه بیا به خوابم..شب هم همون خانمی که مرده بوده میگه یه زمانی من به یه الاغه کتلت دادم اونموقع نمیدونستم ولی الان فهمیدم که اون زمان که من به اون حیوان کتلت دادم الاغه باردار بوده

2728
نه😂😂....غساله دید خانمه که مرده بوده لبخند به لب داشته...در گوش خانمه که مرده بوده میگه بیا به خوا ...

آها برا همون لبخند به لب داشته😀😀

آره دیگه یهو از پوست و استخون گردالی شدم😂😂😂😂مامانم نمیزاشت برم بیرون میگفت چشم میخوری پسرمم ماشا ...

جدی؟؟؟؟

ماشاالله😄😄😄😄💪💪💪💪😁

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
ما اصطلاحا میگیم مدیون چشمش شده یه داستان هست یه خانمه تو حیاط کتلت میپخته یه الاغ میاد وایمیسه کنا ...

😍😍😍

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
جدی؟؟؟؟ ماشاالله😄😄😄😄💪💪💪💪😁

آره عزیزم😘