2733
2734
عنوان

پني سيلين دكتر ميردامادي

712 بازدید | 11 پست

سلام  ماماناي گل 

من براي بارداري  دوم  اقدام  كردم  اما تقريبا  6  ماهه كه باردار نشدم  40ساله  هستم

پيش  آقاي دكتر ميردامادي رفتم  بهم  8 تا پني  سيلين و 8  تا هيدروكورتيزون و شياف

كلوتريمازول و  قرص  داكسي دادند 

آيا كسي با اين داروها  باردار شده ؟

آيا اين داروهاي انتي بيوتيك ها ضرر براي رحم  و تخمدانها نداره ؟

ميترسم ......

لطفا اگر كسي  تجربه اي داره  كمكم كنه ؟؟؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
عوارض آنتي بيوتيك تزريقي
0
0%
تجويز دكتر ميردامادي خوبه ؟
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر میردامادی هرچی بگه انجام بده ضرر نداره.. من خودم زدم و بعدش حامله شدم کلا اولش عفونت و ریشه کن ...

سلام عزیزم میدونم تاپیک مال چن سال پیشه ولی میشه سوالم ج بدی، منم پیش دکتر میردامادی رفتم داروهای مشابه داده شما تو دوماهی که اینارو مصرف میکردی برا بارداری اقدام کردی یا گذاشتی دوره تمام بشه

سلام عزیزم میدونم تاپیک مال چن سال پیشه ولی میشه سوالم ج بدی، منم پیش دکتر میردامادی رفتم داروهای مش ...

سلام دکتر میردامادی هم بمن ۸ تا پنی سیلین داده روزی می‌زنید یا هر هفته یا سه روز ؟؟؟

2740
سلام شما از میردامادی جواب گرفتی

سلام خانوما من اين تاپيك الان ديدم 

فكر كنم روش كار دكتر ميردامادي اينه كه اولش پني سيلين ميده التهاب عفونت هرچي هست از بين بره ، به منم داده ، من رفتم سونو رنگي پوليپ ١٠ ميل دارم بهم وقت كورتاژ تشخيصي داده عكس رنگي هم انداختم لوله سمت راستم هيدروسالپنكس هستش ان شالله جواب بده باردار شم البته استرس هم دارما كه ميخوام كورتاژ كنم ، البته دكتر ميردامادي خيلي حاذق ٥٠ سال فوق تخصص داره و اينكه سپردم خودم اول خدا بعد اقاي دكتر