2737
2739

بایدمیگفتی منتظرها نه نازاها البته من خودم دوتابچه دارم ولی حق میدم اونایی که منتظرن ناراحت بشن

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
تاز دو روزه راضی شده منتظرم پریود شم خوب شم برم اقدام 😄😄😄😄😄 دعا کن زود تند سریع شه

الهی هرچی خیرصلاحتون همون زود زود بشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آررررره سه ساعت چشو چالمون رو لک میکنیم عین وزق که بفهمیم دو تا خطه یا یکی در بعضی موارد عکسو دانلود میکنم میرم نگاه میکنم میام میگم مبارکه😁😁😁

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2731
2740
2706