2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی هم خوب اول صبح انرژی مثبت میدن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

وای اره منم ۸ تا ده ی سر میزنم چنتا تاپیک بیبی چک میبینم خیلی باحاله 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2714
منم بزودی مامان میشم🤗

عه مبارکه تصمیمتون رو عوض کردین؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اتفاقا منم صفحه نی نی سایتو که باز کردم دیدم سه تا تاپیک جدید بود: بارداری. فکر کردم یه نفر اشتباهی سه بار تاپیک زده ولی بعد دیدم مال سه نفر مختلف بود که انگار باردار شده بودن.

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح
2706