2733
2734
عنوان

برنج هندی خوب معرفی کنید

6376 بازدید | 44 پست

قبلا طبیعت میگرفتم. و خاطره. الان هر دوش نایاب شده. شما کدوم رو مصرف میکنید. و

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

برنج هندی خوبم مگه داریم??

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بابا برنج هندی نخورید همش پلاستیکه..ایرانی بخرید درسته گرونه ولی نونم بخوری بهتر از برنج هندیه

پلاستیک نیست. من سرچ کردم. فقط اینا رو با شلتوکش جوشوندن که اتفاقا ویتامین ب بیشتری جذب کرده

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
یعنی اینجا همه وضعشون توپه و برنج ایرانی میخورن؟

من بیشتر ایرانی و گاهیم بخوام بخرم پاکستانی قاطیش میکنم.پاکستانی باز طبیعی تره از هندی.همدی نه بو داره نه مزه.پاکستانی قاطی ایرانی کنی خوب میشه

خوشحالی یعنی ....

ووووای خواااااهش میکنم ازاینا نخورید بخدا همش مریضه دورازجونت بخصوص برا سرطان😭

بذنج محلی اگ گرونه و نمیرسونید برنج تایلندی رشتی نمیدونم اینا هستن قیمت بهتری دارن تا محلیا یا بگیرین باهم مخلدط کنین خوشمزه ترم هس

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706