2733
2734
عنوان

برنج هندی خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 6419 بازدید | 44 پست
یعنی اینجا همه وضعشون توپه و برنج ایرانی میخورن؟

خب عزیزم ی کیسه برنج هندی بخر واسه وقتی که مهمون داری.واسه خودتون نیم دونه برنج ایرانی بخر.به سلامتیت فکر کن.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بجای هندی پاکستانی بگیرید بهتره چون مثل برنج ایرانی کِشت میشه تاجایی ک ممکنه برنج هندی نخورین

برنج هندی اگه شب تاصبح خیس بخوره آرسنیکش از بین میره و ضرر نداره،من کلی مطلب خوندم،تازه واسه گوارش هم مفیده  و چاق نمیکنه

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
2731
ووووای خواااااهش میکنم ازاینا نخورید بخدا همش مریضه دورازجونت بخصوص برا سرطان😭 بذنج محلی اگ گرونه ...

دقیقا..هندی اصلا برنج نیست..حالا هی بخورید .بعد میگن دور از جون سرطان زیاد شده..من کلا دو بار یا سه بار هندی خوردم اصلا خوب نیست.نون بخورید بهتره حداقل سالمه.خود دانید دیگه

خوشحالی یعنی ....
برنج هندی اگه شب تاصبح خیس بخوره آرسنیکش از بین میره و ضرر نداره،من کلی مطلب خوندم،تازه واسه گوارش ه ...

پاکستانی چه مارکی میگیری

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
دقیقا..هندی اصلا برنج نیست..حالا هی بخورید .بعد میگن دور از جون سرطان زیاد شده..من کلا دو بار یا سه ...

عزیزم خدا پدرت رو بیامرزه. نگرانیت رو درک میکنم. اما واقعا اینطور نیست. من خیلی سرچ کردم و با کارشناس صنایع غذایی مشورت کردم تا مطمین شدم.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
2738
آره. بعضیها برای اینکه برنج های خودشون فروش بره میان تبلیغ کذب میکنن.

تو چقدر كوته فكري خانم 

كسي با برنج خريدن شما به جايي نميرسه 

همه دارن غصه سلامتي تورو ميخورن كه بهت ميگن نخور 

عجب ادم هاي عجيبي

خب نگين خانما 

استاتر دوست داره بخوره... نوش جونش.

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

دوستان برنج ایرانی رو برای اینکه مدت طولانی سالم بمونه داخلش قرص برنج میندازن،این گاز داخل برنج میره نفوذ میکنه،وباخیسوندن واین حرفا هم از بین نمیره

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
تو چقدر كوته فكري خانم  كسي با برنج خريدن شما به جايي نميرسه  همه دارن غصه سلامتي تورو م ...

عزیزم منظورم بچه های سایت نبود. منظورم سیاست کلی جامعه بود. فروشنده های برنج ایرانی

آره. بعضیها برای اینکه برنج های خودشون فروش بره میان تبلیغ کذب میکنن.

واااا همه دارن از سر محبت و دلسوزی میگن هندی نخور بعد تو اینجوری تیکه میندازی.خب بخور به ما چه.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
یه درصد احتمال بده واسه سلامتیتونه.

نه راست ميگين 

الان همه ني ني سايت كشاورز هستن و ميخوان به استاتر برنج بفروشن

واااااي كه مردم از خنده

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
عزیزم خدا پدرت رو بیامرزه. نگرانیت رو درک میکنم. اما واقعا اینطور نیست. من خیلی سرچ کردم و با کارشنا ...

ممنون گلم.انشالا زیر سایه پدر و مادرت باشی.امیدوارم همینجور باشه.واسه سلامتیتون گفتم.

خوشحالی یعنی ....
یه درصد احتمال بده واسه سلامتیتونه.

ول کن عزیزم.بخدا من خیلی بهم برخورد همه دارن از سر محبت حرف میزنن بعد این خانوم تیکهدمیندازه.همون هندی بخوره بهتره.میگه ویتامین ب داره

2706