2733
2739
عنوان

مقایسه وزن کودک سه ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 50 پست
سه ماه اول ماهی 900گرمه گلم بعدش ماهی حدود 500گرم تا 6ماهگی

دکتر دخترم میگه ۶ ماه اول ۹۰۰. ۶ ماه دوم ۵۰۰ تا ۴۰۰. قدشم باید تا یکسالگی ۲۵ تا ۳۰ سانت رشد کنه‌ . دختر من دقیقا طبق این الگو میره جلو

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر دخترم میگه ۶ ماه اول ۹۰۰. ۶ ماه دوم ۵۰۰ تا ۴۰۰. قدشم باید تا یکسالگی ۲۵ تا ۳۰ سانت رشد کنه‌ . د ...

نه بابا دختر من سه کیلو دنیا اومد 6ماهگی 7کیلو بود رونمودار و قدش 48 تولد 6ماهگی 64یعنی 18سانت قد و4کیلو توی 6ماه اضافه کرده قدش که همیشه بالا نموداره

دنیام دخترم
اونا چی گفتن؟ به نظرم خوبه 600 اضافه کرده. 

اونام گفتن خوبه اما هرکی میبینه میگه چقد پسرت لاغره چرا کم وزن گرفته!!😞😞 اینم بگم قدش ماشالا بلنده 68 سانته بخاطر اونم لاغر دیده میشه

2740
اونام گفتن خوبه اما هرکی میبینه میگه چقد پسرت لاغره چرا کم وزن گرفته!!😞😞 اینم بگم قدش ماشالا بلنده ...

قد تولدش چقدر بود؟  قدپسرمن 2ماهگی60سانت بود. نمیدونم الان چن سانت چ بی خیالم من 😁

نه بابا دختر من سه کیلو دنیا اومد 6ماهگی 7کیلو بود رونمودار و قدش 48 تولد 6ماهگی 64یعنی 18سانت قد و4 ...

دخترم ۳۲۰۰ با قد ۴۹ به دنیا اومد‌ . ۶ ماهگی قدش ۷۰ بود وزنش ۹. الان یک سالش قدش ۸۲ وزنش ۱۲. البته به ژنتیک هم هست. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
۶ ماه اول باید ماهی ۹۰۰ گرم وزن بگیرن. دکتر دخترم میگفت

خیلیه که 

میشه ۵کیلو و چهارصد گرم 

یعمی بچه ۳ کیلویی باید بشه ۸ و نیم؟!

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
خدانگهدارش باشه براتون.نه 6ساعت کامل میخابه

فکرکنم بیداربشی شیربدی بهترباشه. بازم شیرت خوبه ماشالله که میخوابه اگه کم بود و سیرنمیشد مطمین دم به ساعت بیدارمیشد. 

2706