2737
2734
عنوان

مقایسه وزن کودک سه ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 50 پست

پسر من داره پنج ماهش تموم میشه ۶.۵ کیلو شده خیلی کمه؟😭

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرکنم بیداربشی شیربدی بهترباشه. بازم شیرت خوبه ماشالله که میخوابه اگه کم بود و سیرنمیشد مطمین دم به ...

نمیدونم دکترش میگفت بچها وارد 4ماه ک میشن خابشون تنظیم میشه کامل میخابن شبا بیدارشون نکنین تا عادت کنن به شب خابیدن 

2728
پسر من داره پنج ماهش تموم میشه ۶.۵ کیلو شده خیلی کمه؟😭

نگران نباش  غذارو شروع کنی وزنش خوب میشه. فقط حریره بادام بهش بده جون بگیره بهد2هفته هم صبح ها حریره بادام ناهارو شام سوپ. بعدظهر حریره بادام. بعد چندهفته برنج کته له له با ران مرغ بپز بده بهش یا با گوشت ماهیچه. کره بریز. روغن زییتون بریز ابلیمو بزن تا خوشش بیاد. میکس غذاشو نکن تا جویدن یادبگیره. قبل غذا اول شیر بعد غذا تا1سالگیش. بعد 1سالگی اول غذا بعدشیر.    

2740
وزن تولدش چند بوده؟

۳۴۰۰

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
نگران نباش  غذارو شروع کنی وزنش خوب میشه. فقط حریره بادام بهش بده جون بگیره بهد2هفته هم صبح ها ...

مرسی عزیزم از توضیحاتت😘❤😘

نگران نباش وزنش فکرکنم نرماله دکتر پسر من میگفت باید 6ماهگی دوبرابر وزن تولدش باشه

همچین تپل مپل نیست دیگه😊

2706