2737
2739
عنوان

از خریدن چه چیزهایی پشیمون شدید؟تو این وضع اقتصادی

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 118 پست
واسه آرایشگاه رفتم یه آرایشگاه گرون رید بعد اون رفتم ی آرایشگاه مناسب تر اون هم یبوست شد عکسای آتلیم ...

ولش کن دیگه گذشته میتونی هر سال سالگرد  ازدواجت بدی آتلیه  البومت  پر از عکس  خوشگل میشه در کنار عکسهای عروسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با مخلوط کنت میتونی شیرموز  ابهویج بستنی  اکثر میره هارو بندازی توشو تیکه های یخم بندازی ...

من چون وسواس دارم همش به تميز كردنشون بعد استفاده فكر ميكنم

در نتيجه آك گذاشتمشون

زودپزم الان يادم افتاد  

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
بعد از ١٥ ماه ك از ازدواجم ميگذره  از جارو شارژي ماكروفر آسياب مخلوط كن آبميوه گيري چرخ گو ...

وای من جارو شارژی عصای دستمه.تو خونه سرامیک دار با دو تا بچه همش آشغال میریزن.ماکروفر نباشه همش عقبم.بچه داشته باشی آسیاب برای پودر کردن بادوم و گردو و پسته استفاده میشه.آبمیوه گیری فقط سیبهای مهمونی زیاد بیاد فایده داره یا برا بچه ها آبمیوه درست کنم.مخلوط کن الانکه ۴ نفریم برا شیر موز یا وقتی مهمون دارم شیرموز فالوده آب هندونه.چرخ گوشت برا کتلت فلافل و مهمتر از همه چرخ کردن گوشت و مرغ بچم.به کار میان همشون

2742
ولش کن دیگه گذشته میتونی هر سال سالگرد  ازدواجت بدی آتلیه  البومت  پر از عکس  خو ...

اصلا از آرایشگاه شانس نیاوردم حیف اون فیلما

کاش میرفتم یه جای خیلی گرون تررررر ولی پیشمون نمیشدم😭

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
 وای من جارو شارژی عصای دستمه.تو خونه سرامیک دار با دو تا بچه همش آشغال میریزن.ماکروفر نباشه هم ...

اره وسایل  برقی همیشه خوبن 

جارو شارژری  چند گرفتی من یک جاروی چاق  بوش دارم

دلم دم دستی میخواد

اصلا از آرایشگاه شانس نیاوردم حیف اون فیلما کاش میرفتم یه جای خیلی گرون تررررر ولی پیشمون نمیشدم😭

منم موهامو  زرد کرد آرایشگر خرفت ارایشم تند بود دوست نداشتم خیلی هم تاکید کردم  یک مدت غصه خوردم فقط  .دیگه گذشته  بیخیال

2740
منم موهامو  زرد کرد آرایشگر خرفت ارایشم تند بود دوست نداشتم خیلی هم تاکید کردم  یک مدت غصه ...

دقیقا برامنم وای جلوی موهامو گفتم خطی کن برداشت پشمی کرد افتضاح😐

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
منم موهامو  زرد کرد آرایشگر خرفت ارایشم تند بود دوست نداشتم خیلی هم تاکید کردم  یک مدت غصه ...

حالا خوبه مدل مو و آرایشم دادم بهش بعد ک شروع کرد فهمیدم ای داد بیداد این هیچی بلد نیییستتت

😆 من مدل موهام خوب بود  من یک پشیمانی دیگه ام لباسم بود گفتم کاش گرونتر برداشته بودم

موهام افتضاح

لباسم خوب بود 

حالا خوبه مدل مو و آرایشم دادم بهش بعد ک شروع کرد فهمیدم ای داد بیداد این هیچی بلد نیییستتت

حتما چیزی نگذشته از عروسیت که هنوز ناراحت میشی

حالا هر چی بوده گذشته خودخوری فاییده نداره 😊😊

حتما چیزی نگذشته از عروسیت که هنوز ناراحت میشی حالا هر چی بوده گذشته خودخوری فاییده نداره 😊😊

آره عید بود

وای آخه حتی وزی موهامم معلومه ای خدا😭

2706