2733
2739
عنوان

از خریدن چه چیزهایی پشیمون شدید؟تو این وضع اقتصادی

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 118 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیدا هم ی شامپو خریدم برا موهای چرب گرون خریدم یارو مشاور پوست داروخونه بهم انداخت همون لحظه پشیمون شدم روم نشد برش گردونم ولی گرفتمش 

خدایی رو سرم خوب عمل کرد

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2731
2740
خب  میتونی اگه نو هست بفروشی تو دیوار  یا کمدا

واقعا میخرن؟ آره هر کدومو فقط ی بار پوشیدم😐😐😐 اووووه انقد لباسای نو دارم ک بعد از خرید دلمو زدن  ولی دیگه میخوام دقت کنم تو خرید از این به بعد

واسه آرایشگاه رفتم یه آرایشگاه گرون رید بعد اون رفتم ی آرایشگاه مناسب تر اون هم یبوست شد عکسای آتلیمو و باغ عروس واینا رو نگاه میکنم میخام خودمو خفه کنم خیلی پشیمونم کاش نمیرفتم پیش اون😭😭

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
بعد از ١٥ ماه ك از ازدواجم ميگذره  از جارو شارژي ماكروفر آسياب مخلوط كن آبميوه گيري چرخ گو ...

با مخلوط کنت میتونی شیرموز  ابهویج بستنی 

اکثر میره هارو بندازی توشو تیکه های یخم بندازی کمیم شکر باشیرم میتونی مخلوطشون کنی بعدم سروشون کنی 

هفته ای ی بار با ماکروفرت پیتزا درست کن یخ غذاهاتو باش اب کن شیرینی درست کن   لازانیا در،س کن خیلی غذاها طیگ داخل پیجا اشپزی عضو شو کلی خودت لذت میبری

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706