2737
2734
عنوان

شوهرم یه چیزی گفت خیلی بهم ریختم

883 بازدید | 30 پست

سلام. بچه ها من امسال خیلی دلم کنده بود برم کربلا. اصلا یه چیز عجیبی. مامانم اینا مادرشوهرم همه رفتن و شوهرم نذاشت من برم. گفت با بچه نمیذارم هرچی گفتم خودتم بیا گفت نه الکی بهونه اورد. خدا میدونه چقدر اشک ریختم

حالا امشب به من میگه تو خودخواهی نذاشتی من برم کربلا. من میخواستم برم بخاطر خودخواهی تو نرفتم. گفتم بیا برو جلوتو نگرفتم. خیلی دلم شکست و دلخور شدم. این همه زن و بچه دارن میرن این مرد دل منو شکست حالام اینجوری بهم میگه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچت چند سالشه؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خاطر کربلا دیگه تو سر و کله هم نزنید. والا خود امام حسین هم فکر نکنم راضی باشه زن و شوهر به خاطرش دعوا کنن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740
اگه کارش نداشتب پس چرا نرفته؟ 

نمیدونم والا. اصلا نگفت من میخوام برم. هرچی من میگفتم یا میگفت پول یا میگفت پایان خدمتم یا مرخصی ندارم. یا با خانوادت نمیام. یه بار نگفت دلم میخواد الان خودم برم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
تو این شلوغی بدون مرد؟؟ محض اشتباهه اذیت میشی ب خاطر خودت گفته

با خانوادم بودم اولا. دوما من گفتم با خودت بریم نه من تنها

اگه کارش نداشتب پس چرا نرفته؟ 

امضات  

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706