2733
2739
عنوان

خریدن تنت را و بریدن کفنت را😔

1721 بازدید | 104 پست

گر تن بدهی دل ندهی کار خراب است چون خوردن نوشابه که در جام شراب است 

گر دل بدهی تن ندهی باز خراب استاین بار نه نوشابه است و نه جام سراب است 

اینجا از عشق و وفاهیچ نگویند چون دغدغه مردم این شهر حجاب است

تن را بدهی دل ندهی فرق نداردیک آیه میخوانند و گناه تو ثواب است 😔

خریدن تنت را و بریدن کفنت را 

با یک آیه و چن سکه ببستن دهنت را

نه روحی به کارت و نه عشقی به پایت 

فقط شهوت مردانه به اندام تو یار است 

...........😔😔😔😔😔

هرجایه جهان مرتبه زن بلند است درکشور من زن مثل میت به حساب است 

ای کاش دلقک شده بودم نه شاعر 

درکشور من ارزش انسان به نقاب است

تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد یک آیه میخوانند و گناه تو ثواب است 😔😭

گوش دادید آهنگ آیه رو😔

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

موزیک ویدیوشم دیدم پارسال

قابل تامله

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بله هزااار باااار هررووووز از گوش دادنش خسته نمیشم

منم❤

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

همین‌الان‌داشتم گوش میدادم

یهو شما گذاشتی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
موزیک ویدیوشم دیدم پارسال قابل تامله

بله 😔

کل ازدواج رو زیر سوال برده .خطبه ی عقدو زیر سوال برده .شان زن رو فقط در جنسیتش دونسته .واقعا خوشتون اومده که انقدر پایین اوردتمون

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

مژگان خواننده افغان👌👌احتمالا شعر فروغ خیلی خوووبه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
اسم اهنگ؟

بله اسم آهنگشه آیه

2706