2737
2739
عنوان

خریدن تنت را و بریدن کفنت را😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 104 پست
عزیز دلم من از دردی که کشیدید حرف نزدم و البته واقعا براتون متاثر شدم من نگفتم مشکل ندارم یا تو جامع ...

ممنونم عزیزم😔

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
عزیزم خیلی متاسف شدم ، واقعا ناراحت کننده اس ، برای حل مشکلتون اگر تهران هستید مرکز مشاوره ی زندگی ب ...

حرف شما کاملا درسته چون من از کمبود محبت و نداشتن توجه از طرف خانوادم به سمت این آقا رفتم😔

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف شما کاملا درسته چون من از کمبود محبت و نداشتن توجه از طرف خانوادم به سمت این آقا رفتم😔

ای وای عزیز دلم ، تو رو خدا حتما به یه مشاور مراجعه کنید .

ولی حواستون باشه از چاله به چاه نندازید خدای نکرده خودتون رو ، مشکلتون رو با هرشخصی درمیون نزارید . اولین توصیه توی کار مشاوره همنجس بودن هست تا حد ممکن ، چون اجازه میده حرف هاتون رو به راحتی بزنید و نگران مسائل دیگه نباشید.

امیدوارم و از ته دل از خدا میخوام تمام روزهای پیش روتون پر از شادی و ارامش باشه

سلام😊 
ای وای عزیز دلم ، تو رو خدا حتما به یه مشاور مراجعه کنید . ولی حواستون باشه از چاله به چاه نندازید ...

مرسی گلم❤واقعا مشکلاتم و به بقیه نگم آخه من اکثرا با همه دردو دلمیکنم

2731

میدونید خوب گلم  تکرار این حرفها برای دیگران ، باعث عمیق تر شدن این قضیه درخودتون میشه ، 

دیدید وقتی یه ماجرای ناراحت کننده از مثلا دو سال قبل رو دارید تعریف میکنید ، به همون شدت قلبتون ضربانش میره بالا ، ناراحت میشید و گریه میکنید؟ خوب توی اون شرایط بدنتون متوجه نیست که اون اتفاق ها تموم شده چون داره همون شرایط استرس رو تحمل میکنه پس دوباره و چند باره به تعداد دفعاتی که برای دیگران تعریف میکنید دارید به خودتون اسیب میزنید. این پیشنهاد من هست در مرحله اول مشاور  اون هم همجنس ، در مرحله دوم تمرین کنید اگر مثلا در ماه برای ۵ نفر درد و دل میکردید حالا این ما با ۴ نفر و همینجور کم کنید ، نمیگم اصلا درد دل نکنیدها ، دیگه وقتی واقعا نمیتونید تحمل کنید و کم اوردید ، همینجوری واز روی عادت نه تعریف نکنید

سلام😊 

من از شما ممنونم که انقدر قشنگ و خوب توی جایی که شخصی داره حقیقت رو میگه می پذیریدو لجباز نیستید .

و این یعنی به شدت مستعد این هستید که با یه دوره مشاوره تبدیل بشید به یه خانم موفق و کاردان ، این رو قول میدم به شما بانو جان💖💖💖

سلام😊 
میدونید خوب گلم  تکرار این حرفها برای دیگران ، باعث عمیق تر شدن این قضیه درخودتون میشه ،  ...

مرسیییی واقعا ممنونم ازتون 💓بزام دعاکنید😢

من از شما ممنونم که انقدر قشنگ و خوب توی جایی که شخصی داره حقیقت رو میگه می پذیریدو لجباز نیستید . ...

من نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم یه دنیا ممنونتونم😘😘😘😘😘😘💓

2738
سلام دوست عزیز چرا اینطور با این الفاظ دل مردم رو ریش میکنین ؟ میدونین چندین نفر در همین سایت هستن ...

ندیده بودم اینو😯😯😯😯😯

ملیکا موزیک ویدیو ایه رو دیدم اصلا حالم بکل بد شد 

اونا چرا همچین کردن 

پیر مرده چرا دختره رو برد 

مرده خاک تو سرش مثلاً پدره .اون دیگه چرا دختررو داد ؟

اونا چرا اونطوری بودن😨

ملیکا موزیک ویدیو ایه رو دیدم اصلا حالم بکل بد شد  اونا چرا همچین کردن  پیر مرده چرا دخت ...

ای کاش نگاه نمیکردی😢

ح

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
کل ازدواج رو زیر سوال برده .خطبه ی عقدو زیر سوال برده .شان زن رو فقط در جنسیتش دونسته .واقعا خوشتون ...

نه در مورد سرزمین خودشون هست که زن ها رو می‌خرند بدون توجه به احساسی که زن داره

اشتباهاتی هم توش هست ولی هدف اینه

2706