2737
2734
عنوان

کرم کترل برای جوش

| مشاهده متن کامل بحث + 12373 بازدید | 52 پست
ببخشید ادامه اش طول کشید کاری برام پیش اومد😊 عزیزم  بهتره حدالمقدور آرایش نکنی. چون خود ...

عزیزم من ار اکتی پور قبلا استفاده که میگردم حس کردم جوش زیرپوستی برام ایجاد میکنه چرا؟

ضدآفتاب ضروریه. شما چون پوستتون چرب و جوش دار هستش باید حتما از ضدآفتاب های oil free یا همون فاقد چ ...

نه عزیزم ادامه بده گلم برای جوشهای زیرپوستی چیکارکنم که خوب بشه میدونی اصلا نه بیرون میان نه چیزی خیلی زشت کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ار اکتی پور قبلا استفاده که میگردم حس کردم جوش زیرپوستی برام ایجاد میکنه چرا؟

معمولا اکتی پور مشکلی ایجاد نمیکنه

اگه مطمعن هستی کرمی که استفاده کردی اصل بوده ولی براتون جوش زیر پوستی ایجاد کرده، احتمالا با پوست شما سازگاری نداشته. 

اگه به پوستت نمیسازه دیگه استفاده نکن.

نه عزیزم ادامه بده گلم برای جوشهای زیرپوستی چیکارکنم که خوب بشه میدونی اصلا نه بیرون میان نه چیزی خی ...

الان روتین پوست رو بهت میگم

روتین پوست شامل این موارده

ژل شستشو، تونر، ماسک،اسکراب و ...

روتین صحیح پوست در بهبود جوشهای زیر پوستی خیلی کمک میکنه.

اینم بگم که یکی از عوامل بروز جوش زیر پوستی، کرم پودر و پنکیک هستش.

بعد از یه مدت که نکات لازم رو رعایت کردی و التهاب جوشهات کم شد و پوستت متعادل شد، میتونی به یک کلینیک پوست معتبر مراجعه کنی و طبق نظر پزشک میکرودرم انجام بدی. میکرودرم به رفع جوشهای زیر پوستی خیلی خیلی کمک میکنه. ولی اصلا نباید روی پوست ملتهب که جوش فعال داره میکرودرم انجام بشه.

خب بریم سراغ مراحل روتین پوست

اگه آرایش داری اول آرایشت رو با میسلارواتر پاک کن بعد با ژل شستشو صورتت رو بشور. پاک کردن عمیق منافذ پوست از مواد آرایشی و آلودگی های محیطی باعث بهبود جوش های زیر پوستی میشه.

ژل شستشوی شما باید فاقد الکل های مضر و ترجیحا فاقد سولفات باشه.

اینا مناسب پوست های چرب و جوشدار یا مستعد آکنه هستش

ژل شستشوی بایودرما مدل sebium

ژل شستشوی ایوروشه مدل sebu vegetal

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست چرب لاروش پوزای

ژل شستشوی بادی شاپ حاوی tea tree oil مخصوص پوست چرب 

و...

یه نکته مهم اینکه این ژل هایی که بهت معرفی کردم برای همه نتیجه یکسانی نداره. مثلا شاید لاروش پوزای به پوست شما بسازه ولی به پوست یکی دیگه ایوروشه بسازه.

مثلا من خودم از ژل شستشوی ضدآلودگی سینره مخصوص پوست چرب، خیلی بدم میاد چون باهاش جوشهای بزرگ زدم. ولی دوستم عاشقشه و به پوستش میسازه

درمورد شستن پوست چرب نباید افراط کرد.

با جوشهات بازی نکن و اونا رو نترکون. چون هم باکتری های توی جوش روی سطح پوستت پخش میشه و دوباره جوش میزنی هم اینکه جای جوش باقی میمونه.

قبل از اینکه صورتت رو بشوری، دستات رو بشور و بعد مقدار مناسبی از ژل شستشو رو روی دستای تمیزت بریز و با حرکات دورانی صورتت رو بشور و بعد کامل آبکشی کن.

هیچ وقت روی جوش چرکی و فعال رو با شدت نشور.

خیلی با ملایمت بشور

روزی دوبار شستن صورت کافیه.

یکبار صبح ها که از خواب پاشدی

یکبار هم شب قبل خواب

ادامه بدم؟ یا سوالی داری؟

2728
الان روتین پوست رو بهت میگم روتین پوست شامل این موارده ژل شستشو، تونر، ماسک،اسکراب و ... روتین صح ...

وای چقدر خوب توضیح میدییی دست گلت درد نکنه عزیزم ادامه بده سوالی ندارم همه اینارو سعی میکنم رعایت کنم

وای چقدر خوب توضیح میدییی دست گلت درد نکنه عزیزم ادامه بده سوالی ندارم همه اینارو سعی میکنم رعایت کن ...

عزیزم

مرحله بعدی تونر (toner)هستش

کار اصلی تونر متعادل سازی ph پوست صورت هستش.

ولی یه مقدار خاصیت پاک کنندگی هم داره. نباید از تونر به تنهایی به عنوان آرایش پاک کن استفاده کرد، بلکه تونر تکمیل کننده فرایند پاکسازی پوست هستش.

تونر رو میریزی روی پد و خیلی ملایم به پوستت میزنی.

تونری که استفاده میکنی باید حتما حتما فاقد الکل های مضر باشه. این تونر ها برای پوست چرب و جوشدار مناسبن.

تونر بادی شاپ مدل tea tree oil

تونر الارو مخصوص پوست چرب

تونر گلاب الیزه ربیع

میتونی از گلاب خالص هم به عنوان تونر استفاده کنی که عالیه. گلاب باعث شفافیت پوست صورت میشه.

و....

یه تجربه هم بهت بگم

بهتره از تونر های سی گل استفاده نکنی چون حاوی الکل های مضره و اغلب پوست رو خشک میکنه.

اسکراب یا همون لایه برداری خیلی مهمه

چون سطح پوست رو از سلول های مرده پاک میکنه

هفته ای دوبار اسکراب کافیه

زمانی که جوش فعال و ملتهب روی صورتت داری، موقع اسکراب کردن باید خیلی دقت کنی تا جوشات کنده نشه و پوستت رو اذیت نکنی

اگه جوشهای منتشر و وسیع داری (آکنه منتشر و شدید) تا جوشات خوب بشن اسکراب نکن 

اگه پوستت حساسه باید از اسکراب های ملایم استفاده کنی

مثل اسکراب زردآلو فریمن

ولی اگه پوستت حساس نیست میتونی از اسکراب های دیگه هم استفاده کنی. 

این اسکراب ها خیلی خوبن

اسکراب گریپ فروت فریمن

اسکراب زردآلو سنت ایوز

اسکراب ایوروشه

و....

بازم تاکید میکنم. اگه پوستت خیلی حساسه یا تعداد جوشهای فعال و ملتهب چرکی توی صورتت زیاده و آکنه منتشر داری فعلا اسکراب نکن. بعدا که التهاب جوشات کم شد و یکم حال پوستت بهتر شد اینکارو بکن.

عزیزم مرحله بعدی تونر (toner)هستش کار اصلی تونر متعادل سازی ph پوست صورت هستش. ولی یه مقدار خاصیت ...

من از تونی سلامت قبلا استفاده میکردم ول راضی نبودم و کلا تونر پوستم و یک حالت بد و کدر میکنه و من پوستم چربه ولی انقدر دارو زدم حالش و از دست داده و بعضی جاها خشکه

2740
اسکراب یا همون لایه برداری خیلی مهمه چون سطح پوست رو از سلول های مرده پاک میکنه هفته ای دوبار اسکر ...

باشه عزیزم ممنون الان همه کارهایی که گفتی برای جوش نزدنه و بهتر شدنه جوشهای من دست گلت درد نکنه چیزی میشناسی که بخرم و از بین ببرتشون یعنی ریشه کن کنه و قیمتشم مناسب باشه من برام جوشهای زیر پوستیم مهمه که از بین بره و جای جوشهام خیلی زیر پوستی دارم خسته شدم میخوام زودتر از بین بده و قیمتشم خوب باشه 

باشه عزیزم ممنون الان همه کارهایی که گفتی برای جوش نزدنه و بهتر شدنه جوشهای من دست گلت درد نکنه چیزی ...

عزیزم

شما باید شروع کنی به مراقبت از پوستت

اینطوری نیست که یه محصول رو یکبار استفاده کنی و معجزه بشه.

باید منظم و مرتب از پوستت مراقبت کنی

میتونی هفته ای دو الی سه بار هم ماسک صورت بزنی

برای رفع جوشهای زیرپوستی، ماسک خاک رسی جودوسر و آواکادو فریمن خیلی عالیه.

این ماسکها برای بهبود جوش و کاهش التهاب عالین.

ماسک سرکه سیب فریمن

ماسک شب شیسیدو از لاین waso

ماسک شب ضد التهاب بادی شاپ از لاین tea tree oil

و ماسک نعنا و لیمو فریمن 

یه کار دیگه هم که خیلی خوبه اینه که روغن خالص درخت چای رو بخری و به صورت موضعی فقط روی جوش هات بزنی.

روغن درخت چای بادی شاپ عالیه

روغن درخت چای همون tee tree oil هستش که حالت ضدالتهاب داره و جوش ها رو خشک میکنه و خیلی موثره.

محصولات فریمن و بادی شاپ و سنت ایوز و... رو میتونی از وب سایت مبینا شاپ بخری. قیمتاشون مناسبتره.

عزیزم شما باید شروع کنی به مراقبت از پوستت اینطوری نیست که یه محصول رو یکبار استفاده کنی و معجزه ب ...

خیلی ممنونم از راهکارهای دقیق و خوبت عزیزم مرسی از لطفت گلم🥰🥰🥰🥰🙂😍😍😍😍😍😍😍

خیلی ممنونم از راهکارهای دقیق و خوبت عزیزم مرسی از لطفت گلم🥰🥰🥰🥰🙂😍😍😍😍😍😍😍

خواهش میکنم عزیزم

راستی این پیج رو هم حتما ببین

Oilyskinexperiencess@

این پیج مخصوص پوست چربه. نقد محصولات بهداشتی و آرایشی مناسب پوست چرب رو گذاشته

به علاوه قیمتشون و اینکه از کجا میتونی اصلش رو پیدا کنی.

کلی اطلاعاتت میره بالا و چیزای جدید یا میگیری

راستش من خودم به خاطر جوش هام مدتها درگیر بودم و کلی زحمت و زمان و هزینه صرف شد برای درمانم

همه این مطالب رو برات تایپ کردم تا جلو بیوفتی و انشاالله زودتر به نتیجه برسی و پوستت عالی بشه.

جوش واقعا اعصاب آدمو خرد میکنه.

شاداب و سرحال باشی خوشگل خانوم🌸🌹😊

خواهش میکنم عزیزم راستی این پیج رو هم حتما ببین Oilyskinexperiencess@ این پیج مخصوص پوست چربه. نق ...

آره دقیقا همش اعتماد به نفس آدم و پایین میاره، واقعا ازت خیلیییی ممنونم بابت راهکارهای خوبی که دادی عزیزم اگر بازم سوالی داشتم ازت میپرسم گلم خیلی ممنونم ازت مهربون 🥰🥰🥰

2706