2733
2739
اقا من کیک پختم گذاشتم فریزر🥰 تزیینات فوندانت روشم درست کردم امروز خشک بشه🤩 فردا دیگه خامه کشی و ...

وااااای چ عالی افرین مامان با سلیقه چ کیکی بشه😋😋😋

بهناز جونن ناراحت نباش گلم تقریبا شرایط هممون مثل هم هستش ماهم تنهایی تولد گرفتیم واسه سامیار...انشالله سال های اینده تولدای بهتری واسشون میگیریم و مهمون دعوت میکنیم.

انشالله این کرونا نسلش منقرض بشه😖😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مردم از خنده عالی بود😂😂جیگرتو. چشم.  یکوچولو سعی میکنم بزنم.اگه سرکار خانوم بذاره🤦🏻‍♀️ ...

امان ازین فسقلیا🤩🥰🥰😘😘

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
اقا من کیک پختم گذاشتم فریزر🥰 تزیینات فوندانت روشم درست کردم امروز خشک بشه🤩 فردا دیگه خامه کشی و ...

ای جاااان

فردا تولد پرنسس گیلداس

2728
وااااای چ عالی افرین مامان با سلیقه چ کیکی بشه😋😋😋 بهناز جونن ناراحت نباش گلم تقریبا شرایط هممون ...

انشالله 

تازه تا سه چهارسالکی خیلی متوجه نیستن

بعد اون سفارش تم تولد دارن خخخخ

@ناسی5   تولدگیلداجانم مبارک ان شاءالله ۱۰۰۰سال عمربابرکت کنارشماوپدرش داشته باشه ودونه دونه موفقیتهاشو ببینی😚

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
2738
انشالله  تازه تا سه چهارسالکی خیلی متوجه نیستن بعد اون سفارش تم تولد دارن خخخخ

من از اولین تولد برا پسرم تم تولد درس کردم همشو هم خودم کار کردم اما دیگه احساس میکنم برا رایان و تولدای بعدی رادین حوصلشو ندارم خسته شدم. دیگه من بیش از اندازه خودمو خسته میکنم امسال فقط میخوام ی کیک بخرمو برم تو طبیعت 

🌸١٦ می

ﺭﻭﺯ جهانی ﭘﺴــﺮ ﻣﺒﺎﺭکــ 💐

✨بابایی های آینده

✨سلطان غــرورا

✨غیرتیـــای خواستنــی

✨تـه ریش دارا

✨گــُل پسـرا

✨که دنیاشون

✨پر از پیراهــن و شلواره

✨قربون صدقه هایی

✨که از مادرشون میرن

✨چشم غره هایی که به باباهه میره

✨صاحب تلفن های ۱ دقیقه ای

✨عاشقهای مطلق مامانا

✨عاشقان سیب زمینی سرخ کرده

✨دوش گرفتنای ۵ دقیقه ای

🌸دنیای پسرا

شاید پراز غصه های یواشکیه

ولی،

پراز عشقه که اخرش به مامانشون ختم میشه

🌸 آهای پسـر دارا…

روز پسرتون مبـارک 💐💐

عاقبت به خیر شن ان شاءالله 🌷🌸

بهناز جون تولد خانوم خانوما مبارک باشه.

انشالله همیشه در کنار هم تنتون سالمو لبتون خندون باشه، عاقبت بخیر و خوشبختیشو ببینی عزیزم. بوووس.

🧿🥰💞🤩😘😘😘😘

تولد طاها ۱۵ اردیبهشت بود که شب قدر بود بعدم بخاطر کرونا جشن نگرفتیم فقط یه کیک کوچولو گرفتیم با چند ...

ای جونم

خدا حفظش کنه

تولدش هم مبارک باشه

چقدرم با ادب نشسته

دست به کیک نمیزنه

اگه امیرحسین بود قشنگ با صورت شیرجه میزد تو کیک🙊

من از اولین تولد برا پسرم تم تولد درس کردم همشو هم خودم کار کردم اما دیگه احساس میکنم برا رایان و تو ...

راستش من برای حلما کلا ذوق و حوصله بیشتری داشتم

الان هیییچ فکری برای تولد حسام ندارم. البته برای کیک

درصورتی که برای حلما همین فروردین بود از یماه قبلش دنبال ایده و دو هفته قبلش خوابشم میدادم خخخخخ

2706