2737
2734
پویا چند شبه موقع خواب همش به پهلو میشه اونم پهلوی چپ....گوش چپش صبح قرمز شده از بس روش فشار اومده&n ...

حسام که کشته منو بعد پهلو زور میده بره رو شکم ،نذارم گریه میکنه

کلا برنامه داریم

اون غر غرو غذانخوردن برا دندون

چون حسام هم شدیدا کلافه و غرغروعه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
الی جون نگم برات ک سامیار چی میکشه طفلی بچم چن تا دندون باهم درمیاره😥😥😥 الان سرش داغ داغ شده

میفهمم ☹️

اذیت میشن خیلی طفلیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهادت حضرت فاطمه ی زهرا رابه همه ی شمامادران عزیز تسلیت می گویم🖤

همچنین عزیزم

اگر حرم رفتین یا گنبد اقارو دیدین

حتما سلام مارو برسونید

بگین خیلی دلتنگیم😔😔😭😭

هیچوقت اینهمه دور نبودیم

2731
حسام که کشته منو بعد پهلو زور میده بره رو شکم ،نذارم گریه میکنه کلا برنامه داریم اون غر غرو غذانخو ...

سلام الی جون خوبی عزیزم حسام گلی و دخترهای نازتومن خوبن

ارنیگاهم امروز خیلی گلافه بود یک جوری بود ترسبدم نکنه داره مریً میشه..

کارهامون روز به روز سختر میشه اصلا نمیتونم یک دقیقه از ارنیکا غافل میشم یهو میبینم نیست هی میگم ارنیکا ارنیکا انقدم ریزس میبینم رفته گوشه یک مبلی اون زیرها یا همش میگیرخ بلند میشه میترسم خیلی چون چندبار افتاده.دیگه جورابشو در مبارم لیز نخوره

پویا هم فرقی نکرده ...ساعتی یکبار بیدار میشه ..من همینم راضیم زودتر از این نشه فقط....خیلی غر غرو شد ...

وای پسر منم ی هفته اس خیلی غر غرو شده همش صدای اااااا از خودش در میاره شبم نیم ساعتی ی ساعتی ی بار بیدار میشه بنظرتون میتونه برا دندونش باشه الان 5ماه 16روزشه

همچنین عزیزم اگر حرم رفتین یا گنبد اقارو دیدین حتما سلام مارو برسونید بگین خیلی دلتنگیم😔😔😭😭 ...

حتماالهه جان حرم رفتم سلامت روبه اقامیرسونم دوست خوبم ان شاءالله سال دیگه باخانواده حرم اقاباشید😍😍

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
2738
شیرین جون سامیار الان خیلی وقته ب پهلوی چپ میخابه انقدددددد ناز میشه😍😍😍😍 البته دوست داره دمر بخ ...

خب پس فسقلیا تو خوابیدن هم مثل هم هستن ..پویا چند شبه اینجور به پهلو میشه خنده م میگیره 😆

حسام که کشته منو بعد پهلو زور میده بره رو شکم ،نذارم گریه میکنه کلا برنامه داریم اون غر غرو غذانخو ...

جیگر فسقلیا با این اداهاشون...تخت پویا جا نداره بخواد دمر بشه البته تنبل خان تلاشی هم نمیکنه فقط میخواد به پهلو بشه....

نمی‌دونم خیلی بداشتها شده ...با دوز و کلک بهش چند قاشق میدم...منم فکر میکنم بخاطر دندونه

وای پسر منم ی هفته اس خیلی غر غرو شده همش صدای اااااا از خودش در میاره شبم نیم ساعتی ی ساعتی ی بار ب ...

نمی‌دونم عزیزم من از ۴ ماهگی پویا درگیر خوابش بودم تا الان که هشت ماه و نیمشه... انشالله واسه شما مقطعی باشه و درست بشه...من که دکتر بهم گفت وابستگی به سینه هست و تا وقتی شیر خودمو میدم احتمال داره همین اوضاع باشه

خب پس فسقلیا تو خوابیدن هم مثل هم هستن ..پویا چند شبه اینجور به پهلو میشه خنده م میگیره 😆

اره دقیقا کاراشون مثل همه😍😍😍😍

خیلی بانمک و جیگر میشن ماشالله😋😚😚

سلام الی جون خوبی عزیزم حسام گلی و دخترهای نازتومن خوبن ارنیگاهم امروز خیلی گلافه بود یک جوری بود ت ...

سلام الهام جونم

خوبی 

الحمدلله خوبیم شکر

منکه دیگه برا غرای حسام کم آوردم.  هیچی درست نمیخوره حتی آب همش بهونه نمیدونم چشه

ولی میفهمم دندونه

شدیدا کلافه س

ارنیکا هم لثه هاش ببین

خاله ریزس دیگه فسقلی

اونروز جایی بودم بچش تقریبا دوماه از حسام کوچولوها بود. حلما گفت بغلش کن

ماشالله انقدررر سنگینتر از حسام بود حلما گرفت سرپا بغلش زود داد بهم گفت دستم درد گرفت خخخخخ

حسام با تب کردنشو کلا دندون و هیچی هم خوب نمیخوره اصلا تو دوماه وزن نگرفته

2706