2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی الهه جونم. پس هر روز وارسی رو بکنم. من به حساب پف نکردن دیگه خیلی نگاه نمیکردم وای اگه بدونی چ ...

سلامت باشی بهناز جون

امروز یه دوستم میگفت اگر فکش خیلی سفت و استخونی باشه اصلا لثه ش نرم نمیشه و سخت درمیاره

مثل حسام طفلی من

انگار برا بالاییا اذیته

دیشب نمیتونست بخوابه انقدر کلافه نمیدونست چکار کنه. خودم انگشتمو گذاشتم رو لثه بالاش سرش و فشار میداد به انگشتم طفلی

دندونگیر که نمیگیره نمیدونست چطوری بگیره

حالا یچیز ناراحت کننده تو نت هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

حسام دندون دوم پایینش که داره درمیاد. بشدت کج یعنی بجای شما منها باشه مثل خط ضربدر. البته هموز مماس با لثه س. بیرون نزده.  

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
ممنون عزیزم ان شا الله خدا فرشته کوچلو شما رو هم حفظ کنه. اگر موهای خودتون روشن بوده صد در صد موهاش ...

ممنونم عزیز دلممم

. اره من خودمم فکر میکنم تیره بشه

البته الان اونجور روشن نیستا. ولی کنار موهای من و باباش روشن تره قشنگ

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2731
نه خوب نشده،اذیت که نیست،ولی من حرص میخورم،حالا برادرشوهرم میخواد ازدواج کنه،شوهرم میگه باید با بچه ...

خب باز خداروشکر خودش اذیت نییت. اشکال ندارا مامانی.زود خوب میشم

ایوای به همسر لگو با بچه ها خطرناکه....یا لااقل خودتون دوتایی برین مراقب باشین

سلامت باشی بهناز جون امروز یه دوستم میگفت اگر فکش خیلی سفت و استخونی باشه اصلا لثه ش نرم نمیشه و سخ ...

ای خدا‌. شاید کج داره در میاد طفلی انقدر اذیت میسه. چرا اخهههه. کامل زده بیرون؟ ساید به مرور صاف بشه. یا دندون شیری بریزه صاف در بیاد❤

تا اتفاق نیفته نمیفهمم سفتی یا پفی لثه رو . اصلا نمیفهمم چی به چیه.خنگ شدم😅

ممنونم عزیز دلممم . اره من خودمم فکر میکنم تیره بشه البته الان اونجور روشن نیستا. ولی کنار موهای م ...

سلام خوبی گیلدا گلی خوبه 

چکار می‌کنه گل دختر؟! پویا که امروز غذا نخورد ...منم به خودم قول دادم حساسیت به غذاش نداشته باشم...الان هم خوابیده 

الی جان خب هنوز درنبومده...فکر نمیکنم یعنی ندیدم کسی دندون شیری کج دربیاد ...

سللم شیرین جون چطوری؟

پویا جونی خوبه؟

چخبر از خواب شب؟ خودت خوبی؟

سللم شیرین جون چطوری؟ پویا جونی خوبه؟ چخبر از خواب شب؟ خودت خوبی؟

خوبیم خداروشکر...پویا هم نق میزنه ..خوابش همون طوره 😕 من دیگه یه بار درمیون سشوار روشن میکنم اگه خوایم نبره بعد پنج دقیقه خاموش میکنم بعضی اوقات هم یکساعت همین طور روشنه!!! بازم صبح ها به شدت خواب آلود هستم دیگه چه میشه کرد باید کجدار و مریز بگذرونیم این روزا رو..

گیلدا گلی چه میکنه؟!بهتر شده خوابش؟گفتی میخوای وعده شبش رو پرکالری تر بدی

سلام خوبی گیلدا گلی خوبه  چکار می‌کنه گل دختر؟! پویا که امروز غذا نخورد ...منم به خودم قول داد ...

جیگرتو. خوبیم

ای خدا. اشکال تداره. کار خوبی کردی. حتنا بعدا امتحان کتی میخوره.😘

خوبیم خداروشکر...پویا هم نق میزنه ..خوابش همون طوره 😕 من دیگه یه بار درمیون سشوار روشن میکنم اگه خو ...

خوابش به یکساعت یبار رسید گلپسری؟ یاهنوز نبم ساعته ست؟

والا گیلدا هموونه. تنها فرقش ابنه که با هزار سلام و صلوات بعد شیر بیدار نمیشه.میذارم تو جاش میخوابه

هرچند امروز ۵ صبح بیدار شد تا یکساعت و نیم تو بغلم چشما باااز

والا سیبزمینی و برنجش رو زبادتر کردم. فرقی نکرد. سیستم خوابش همونه. بدون تغییر. 

اول که میره دو تا نیم ساعته میخوابه. یه دو ساعته. باقیش تا صبح یکساعته

این وسط ناپرهیزیم میکنه گاهی. گاهیم حالگیری😁😁😁😁

خوبیم خداروشکر...پویا هم نق میزنه ..خوابش همون طوره 😕 من دیگه یه بار درمیون سشوار روشن میکنم اگه خو ...

وای خود سشوار خیلی بلنده😔😔 گفتی صدای اپ رو قبول نداره نه؟

اتاقش تاریکه؟  اونروزی تو ایتستا یه متهصص خواب میگفت تو تاربکی هورمون خواب و بیشتر و بهتر ترشح میکنه

پیجش اینه

sleep_mama_sleep

شاید یه نکته ای تو پستاش ببینی که راهکشا باشه عزیزممممم

سلامت باشی بهناز جون امروز یه دوستم میگفت اگر فکش خیلی سفت و استخونی باشه اصلا لثه ش نرم نمیشه و سخ ...

سلام الهه جون خوبی گلات چطورن ان شاءالله تنشون سالم باشه دندون دومی حانیه هم وقتی درامدیه خرده کج بودانگارجلوی لثه شکاف برداشته بودولی الان که کامل درامده صاف شده یه خط صاف نگران نباش حالاحانیه لثه های بالاییش خیلی وقته ورم داره دندونش قشنگ معلومه سفید،ولی شکاف برنمیداره که دربیاد،بداخلاق بودبدترشده،امشب دوساعت کامل جیغ کشیداب دهانشم که روونه ،پیش بندهم نمیزاره وهرروز ۳یا۴بارلباساشوعوض میکنم نمیدونم چرادندون بالاییش درنمیاد😖😭

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
الی جان خب هنوز درنبومده...فکر نمیکنم یعنی ندیدم کسی دندون شیری کج دربیاد ...

خدا کنه صاف بشه اخه اصلا ندیده بودم برا دخترا اینطور باشه

دندون اولش یذره کج بود که کامل درآمد صاف

ولی این خیلی کج البته یه میل شاید بیرونه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2706