2752
2734
خوبی الهه جان. خداروشکر که حسام عزیز حالش خوبع. انشالله که همیشه تنش سلامت باشه.😘

سلام آرزو جون خوبی

اره الحمدلله خوبه

ولی دونه ها تو بدنش هست دوروز شده. امروز فقط کمرنگ بود

شایان گلی زبل خان خوبه😘

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام آرزو جون خوبی اره الحمدلله خوبه ولی دونه ها تو بدنش هست دوروز شده. امروز فقط کمرنگ بود شا ...

انشالله دونه‌هام بهتر میشن. شاید باید دوره‌شو طی کنه.

خداروشکر ماهم خوبیم، شایانم انگار داره دندون بالاییرو در میاره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آرزو جون خوبی اره الحمدلله خوبه ولی دونه ها تو بدنش هست دوروز شده. امروز فقط کمرنگ بود شا ...

از دست معلم ورزش کیان کلافه‌ام😬

همش ورزشای سخت سخت میده بهشون، هرچی‌ام نماینده اعتراض میکنه اصلا انگار نه انگار....😖😖😖

الی جون خداروشگر تموم شده و تب رو گنترل کردی دوستم

واقعااا خسته نباشی استرس تب و بهانه گیری بچه خیلیی سخته

انشالله حسام گلی و گل دخترهای نازنیت همیشه سلامت باشن

2731
سلام عزیزممم والا نمیدونم اصلا چطوری میگیرن. از دکترش نپرسیدم عوارضی نداره مهم همون تب که باید ...

وای الی جون خداروشکر ک خوب شد 

انشاالله دیگه تکرار نشه عزیزم

حسامو ببوس از طرفه من

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
از دست معلم ورزش کیان کلافه‌ام😬 همش ورزشای سخت سخت میده بهشون، هرچی‌ام نماینده اعتراض میکنه اصلا ا ...

از دسته معلم ورزش

هنر

پرورشی

چقد در طول سال زوووور میزنن بگن درس ما خیلی مهمه 

بگو عامو ۲۰ رو رد کن بیاد کمتر حرف بزن

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
از دسته معلم ورزش هنر پرورشی چقد در طول سال زوووور میزنن بگن درس ما خیلی مهمه  بگو عامو ۲۰ ...

والله بخدا، بگو آخه سر پیازین یا ته پیاز.

۲۰دیقه از نت ورزش میگیره به این طفلیا که هنوز خیلی کوچیکن واسه این حرکتا میگه عین خودش انجام بدین.

از دست معلم ورزش کیان کلافه‌ام😬 همش ورزشای سخت سخت میده بهشون، هرچی‌ام نماینده اعتراض میکنه اصلا ا ...

متاسفانه تو این شرایط هر معلمی یمدل انگار اذیت میکنه

دیروز معلم دخترم یسوال اشتباه داده

همه بهش پیام دادن

اومده گفته نکته انحرافی بود سوال اشتباه دادم ببینم کی حواسش هست

باید جواب درست میزدین😐

الی جون خداروشگر تموم شده و تب رو گنترل کردی دوستم واقعااا خسته نباشی استرس تب و بهانه گیری بچه خیل ...

قربونت برم الهام جون

گلدخترات خوبن

والله بخدا، بگو آخه سر پیازین یا ته پیاز. ۲۰دیقه از نت ورزش میگیره به این طفلیا که هنوز خیلی کوچیکن ...

خوبه این نت برا بعضی معلما هست

وگرنه چکار میکردن

دخترم دیروز ۴۰تا سوال تستی حل کرده زمانم ۴۷دقیقه داده

بعد میگه مامان سوالا با هم فرق داشت 

میگم چه انرژی گذاشته معلمه خخخخ

متاسفانه تو این شرایط هر معلمی یمدل انگار اذیت میکنه دیروز معلم دخترم یسوال اشتباه داده همه بهش پی ...

واااای از این حرفاااا نکته انحرافی بود خوب بگو اشتباه طرح گردم..معلم ها این جمله رو نداشتن چکار میکردن...خخ

وای ارزوجون معلم پسرم واسه درس دادن میره ازنت برمیداره ومیفرسته خودش که درس نمیده ،بعدش واسه امتحان میره ازنت کپی میکنه واسه بچه هامیفرسته امتحان ریاضی سوالاتی داده بودکه من توهنگ بودم نه درس درست وحسابی میده نه امتحان خوب خداعاقبتم وبخیر کنه سال دیگه متوسطه ی اول میره 😢

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
2706