2737
2734
ولی بهناز جون هنوز چون دارن ابکی میخورن سفیده و ماهی دادن و باید گذاشت وقت غذای انگشتی انشالله مثل ...

چه چیزای عالی ای هم براش درست کردین..

به چی علاقه نشون داده الی جون اون بیشتر میخوره مثلا؟

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
افرین چقدر خوب ولی من همیشه سر بچه هام تند خوردن میاد سراغم نمیفهمم چی خوردم تند بخورم مثلا بغلش ...

عزیزممم. نه واقعا شما حق داری وگرنه نمیشه رسید به کارا

من اصلا عادتمه. شاید یروز منم به اون مرحله برسم

همسر من یک دو سه غذاش تمومه. باور میکنی من تازه قاشق دومم.😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب ساعت یک ربع به چهار بیدار شد.الان تو اتاقش نشستم داره اواز میخونه. خدایی انصاف نیست🥺دیشبم ساعت ۹ خوابوندم 

اومدم بگم

غفورا جون سلام😁 تو طی شب من یکی که درست نمیخوابم و اغلب بیدارم فقط نمیام تاپیک😅

عزیزم منم شنیدم شیر شب وزن بچه را زیاد می کنه چون بچه خوابه فعالیتی نداره وکالری نمی سوزنه به خاطر ه ...

اره اره عارفه جون ، منم فکر میکنم همینه دلیلش، چون خیلی معمولی بود وزنش.

ماه ۲ تا ۵ در کل مینیمم وزن و گرفته بود. اونموقع ها شب خیلی کم بیدار میشد. سه ۴ بار....الان ۱۰ بار یا بیشتر🙄

2731
عزیزم من برای دختر دومم اوایل تخم بلدرچين  رو دوست نداشت من می ریختم تو سوپش اونم می‌خورد دیگه ...

وای ایجونم. نوش جونش😍. خیلی مقویه بلدرچین.به به

اینجا اصلا ندیدم. باید بگم همسر پرس و جو کنه ببینم کجا میتونم پیدا کنم

چشم حتما مراقبم. اولش یذره و یبار میدم.مرسی خاله جون💋

وای یک روزی گلیدا جون میاد میگه مامان بیا با هم کنکور بدیم  مثل من دختر بزرگم امروز میگفت مامان ...

وای کنکور که خوبه من از روزی میترسم این وروجک غلط انگلیسی منو تو کوچه خیابون بگیره🙄😖.دمشو میگیرم😂

وای عارفه ی نازم چند سالشه؟ از الان داره برنامه ریزی میکنه😍😍😍

وای یک روزی گلیدا جون میاد میگه مامان بیا با هم کنکور بدیم  مثل من دختر بزرگم امروز میگفت مامان ...

ای جااان

چندسالشه دختر بزرگتون

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
اره الهه جونم حرفتون درسته، اصلا الان نمیتونه اونقدر تیکه ی منسجم بخوره. اونا براهمون غذا انگشتیشه ک ...

راستی بهناز جون رفتم تخم مرغ و خوندم نوشته از اندازه نخود شروع کنید یروز درمیون تا ده روز دوهفته که شد بشه اندازه یدونه زرده کامل

بعدش یا یروز درمیون کامل بدین. یا هر روز نصفی

همونطور که خودتم گفتی گفته داخل فرنی حریره. یا سوپ یا پوره حل کنید تا حتما بخوره. چون خیلی مقوی و انرژی داره

2738
چه چیزای عالی ای هم براش درست کردین.. به چی علاقه نشون داده الی جون اون بیشتر میخوره مثلا؟

بهناز واقعا این پسر و من هنوز نشناختم نه خوابش نه خوردنش

دیشب ساعت ۲بازور و گریه خوابیده

صبح ۸شنگول پاشده

بماند که اگر ساعت۵محلش میدادم بیدار میشد

الانم خوابش میاد کلافه س ولی نمیخوابه

یا مثلا گریه میکنه فکر کن یساعته شیر خورده. میگم چشه اخه

آخرین فکر شیر خواستنیه میدم میبینم میخوره خخخخخ

حالا غذا خوردنش یبار از حریره استقبال کرد شاخ دراوردم. دیگه همون یبار

مثلا اونروز زرده اندازه نخود خوشش اومد. امروز با زور خورد

اولین بار انقدر پوره سیبزمینی دوستداشت. الان هر مدل میدم نمیخوره همون دوبار اول

دیگه سخت نمیگیرم. کلا من برا خوردن بچه هام حرص نمیخورم

چون استعداد چاقی داریم. میگم بذار همون کم بخوره عادت به پرخوری نکنه. خودش خواست بخوره

شاید گاهی حسام نصف مرباخوری هم نخوره. قشنگ دهنش میبنده سرشو میبره عقب یا تکون میده نخوره. یعنی کیف میکنم. اونموقع با این کارش خخخخخ

بقول خودت یدونه سوال پرسیدیا

یه طومار جواب دادم 🤦🏻‍♀️

عزیزممم. نه واقعا شما حق داری وگرنه نمیشه رسید به کارا من اصلا عادتمه. شاید یروز منم به اون مرحله ب ...

اروم خوردن خیلی بهتره

چون متوجه میشی کی سیر میشی

من گاهی غذام تموم شده هنوز ضعف دارم. اهمیت نمیدم یه نیمساعت بعدش میبینم سیرم خخخخخ

واینکه چاق نمیشی با اروم خوردن

وااای چه باحااال من ازه با دریایی حال نمیکنم رفته بودیم بالی میز کنار دریا  پر بود از صدف و میگ ...

شاید به نطرت خیلی ایک خرفم بد باشه ولی من عاشقه بوی دریا و اما احشام تو شم .....فرقی نداره چی باشه میگو باشه خوچنگ باشه ماهی باشه...... ببین شوشو جان اول خیلی بدش میامد ولی الان دیگه دوست.داره.البته خوبم باید پخته شده باشه که بوی بدی نده.حیف اوت صدفا که نخوردیش نبود واقعا اونم کنار دریا الهام جان😠😠😠☺☺☺☺

اااا دلت میاد؟؟؟ یکار کن سلنا بدخوراک نشه ها  .مامانشو ببینه میشه هااااا..بیا و این کوکو سیبزم ...

هواسم هست خودم با اینکه این عذاهارو دوست ندارم اما باز درست میکنم چون باید همه چی خرده شه ولی در کل با ادویه میونه ای ندارم چون کهیر میرنم چند ساله ب جز زردچوبه و گاهی دارچین چیزی نمیخورم یعنی نمیتونم بدنم سریع واکنش نشون میده....

ولی بهناز جون هنوز چون دارن ابکی میخورن سفیده و ماهی دادن و باید گذاشت وقت غذای انگشتی انشالله مثل ...

خانمی میکس نباید بشه سوپ......؟ بباید بکوبیم..؟ من که باید برم یه سری چیزا برای سوپ بخرم حالا دکتر خودش یه لیست داده که تو اولویتن.مثل گیشنیز .جعفری . کدو حلوای.هویج..... مثلا گفت واسه سوپ اولویت با گوشت گوسفنده بعد مرغ اگه نشد گوشت گوساله.

اخه خدایی زمان برم هست...با این اوصاع ما که وایسی ببینی چی انروز ریختی فردا یه چیزدیگه بریزی .......فکر ازاد میخواد اونم خیلی البته ب نطر من

ایجونممممم گیری کردن از دست ما خوابالوها😁😁😁

بخدا همینو بگو😁😁😁

حاملگی هم مثلا گوشی دستم بود چرت میزدم یهو از دستم میوفتاد نمیفهمیدم😆😆😆😆

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2706