2733
2739
همشون عین هم شاید یدونه استثنا باشه همسر من بمنم میگفت بخواب قطره دادی ولی نتونستم

والا به خدا من یک ثانیه ارنیکارو دادم دست همسرم رفتم سرویس بهداشتی به خداا یهو دیدم صدای غش کردنش میاد کله بچه رو پوکنده بوددد وای وااای برم بزنمش بیام انقد حرصم گرفت...

یعنی انقد به خودش زحمت نداده ۱دقیه بچه رو بقل کنه گذاشته زمین اونم سرش کوبیده شده به پایه مبل انقد مخکم خورد اومده جلو سرش و قرمز شد دیگه واقعااا کم اوردم هرچی تونستم بهش گفتم بعدم به خودم کلی فخش دادم

اره عزیزم گوشی رو میذارم رو حالت هواپیما که ضرر نداشته باشه اره تو خواب عمیق صداش کمه دم صبح که همسز ...

منم همیشه گوشیم رو حالت پروازه نتمم خاموش

بچه ها وقتی بزرگ تر میشن 

مثلا یک سالو نیم ، دوسال باز ممکنه بد قلق بشن؟

ینی بچه من و شما ک اینطورن

اگر دو ساله بشن و بهشون بگیم نه دیگه سشوار نیست همینطوری بخواب ممکنه قبول نکنن؟گریه کنن؟

یا بچه ای ک عادت داره رو پا بخوابه تا کی اینطوریه؟

یا عادتای دیگشون

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظش کنه مرسی که گفتی بیشتر برا دور سر چون دیگه مطمین شدم اشتباه گرفت ۴۷🤭🥴

اره بابا ۴۷ چه خبره؟؟؟من عکس حسام خوشگلو دیدم امکان نداره دور سرش انقد باشه

الی جون خودت با مترم میتونی بگیریا

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
مرسی عزیزم یعنی تهوع هم گفت؟؟؟؟ اخه اینجا فقط میگن تب و درد دکتر گفته به همسر بخاطر واکسن بالا او ...

بزار یه کاغذ بهم دادن برات توش  ببینم

نوشته که این علائمو ممکنه داشته باشه و خفیف باشه،و بعد چند روز بره،  

قرمزی، گرم شدن، تورم، کبودی، خارش، 

گریه، احساس خستگی، و بیقراری

سردرد و سرگیجه

تب و لرز

درد بدن 

کم اشتهایی، اسفراغ و اسهال، دل درد

گلو درد، 

اینجا مثل ایران۲،۴،۶ ،۸،۱۲ فکر کنم تا اینجاشو

همه چی مثل ایرانه فقط یه واکسن خوراکی به اسم روتاویروس بیشتر داره

2731
دوستان حسام دوباره قبل دوز سوم دارو شدییید بالا آورد اخه پاراکید کمتر بهش دادم یعنی خیلیییی زیاد ...

ای وای چقدر بد حالا بهتر شد؟ میگم دیگه این پاراکیدو بهش نده شاید نمیسازه بهش خوب . دفعه ی قبلم برای ۴ماهگیش یادمه گفتین حالش بد شده بود استای معمولی هم میدین اینجوری میشه؟ من که ایندفعه استا ساده گرفتم خیالم راحتتر بود خوب

راستش بهداشت به من گفت اگه تب بالای ۳۸.۵ داشت یا اسهال و یا استفراغ شدید حتما ببرش دکتر

اره اگه شدید باشن باید حتما دکتر برد

کلا ادم باید از دکتر همیشه بپرسه ضرر نداره که

ولی به من گفتن علائم خفیف داشت نترسی مثلا تب  تا یه درجه بالاتر رو با دستمال یکم خنک بیاری پایین و سعی کنی دهیتراته نشه، بهش شیر بدی ، جای واکسنشو یه چیز خنک بزاری، اگه دیدی جواب نداد، ببری درمانگاه

2738
اره الی جون دقیقااا همینه میشه گقت دیگه از اینجا به بعد مخصوصا ماها که دیگه بچه دوم به بعد خواب خوش ...

خدا کمک کنه همه بچه ها سالم باشن و عاقبت بخیر

واقعا آدم هیچی نمیخواد

خوبه نخوابیدم با دستمال خیس و شستن دست و صورت از ۳۷/۷پایینتر نمیاد یهو میره۳۸/۵

منتظرم دوز بعدی بدم

ارنیکا جون نخوابیده بیداری 

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
والا به خدا من یک ثانیه ارنیکارو دادم دست همسرم رفتم سرویس بهداشتی به خداا یهو دیدم صدای غش کردنش می ...

ای واییی عزیزم

خدارحم کرده

طفلی بچه

حالا اگر بچه دست ما باشه همچین اتفاقی بیفته. دیگه ول نمیکنن

اره بابا ۴۷ چه خبره؟؟؟من عکس حسام خوشگلو دیدم امکان نداره دور سرش انقد باشه الی جون خودت با مترم می ...

اره گرفتم دقیق ۴۳

خندم گرفت

خودم تو کارتش علامت زدم

اینجا که دیگه با کارت کاری ندارن مستقیم وارد سیستم

بزار یه کاغذ بهم دادن برات توش  ببینم نوشته که این علائمو ممکنه داشته باشه و خفیف باشه،و بعد چ ...

مرسی عزیزم

اینجا فقط میگن تب و پادرد خخخخخ

ای وای چقدر بد حالا بهتر شد؟ میگم دیگه این پاراکیدو بهش نده شاید نمیسازه بهش خوب . دفعه ی قبلم برای ...

اره بخدا

دکتر میگه از اون نیس

پس چرا دو ماهگیش اینجور نشد

واکسنش هم که یکیه

نمیدونم معدشو حساس میکنه

حالا استا معمولی میدم

ولی تبش پایین نمیاد

همینکه میشه ۳۸/۵بچم ناله و بیدار میشه

اره بخدا دکتر میگه از اون نیس پس چرا دو ماهگیش اینجور نشد واکسنش هم که یکیه نمیدونم معدشو حسا ...

میگم خوب اگه شیاف داری دوز بعدیشو براش بزار من خودم از بهداشتیه پرسیدم گفتم اگه نیومد تبش پایین شیاف بزارم گفت بزار خوبه مشکلی نداره . حداقل تا صبح تبش کنترل میشه

2706