2733
2734
بچه ها درجریانین که بچه من شیر درست نمی خوره.قبلا پستونک می خور من فکر میکردم از پستونکه که حدود یک ...

عزیزم عذاب وجدان چرا پسر منم پستونک میخوره خیلیم راضیم خودشم ارومه با پستونک ،فکر نمیکنم اشتها ربطی ب پستونک داشته باشه ، بچتون چند وقتشه ، چندکیلوعه ،؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عذاب وجدان چرا پسر منم پستونک میخوره خیلیم راضیم خودشم ارومه با پستونک ،فکر نمیکنم اشتها ربطی ...

۴ماهشه ۶کیلو.از دوماخگی دیگه شیر خوردنش خیلی بد شد من فکر میکردم به خاطر پستونکه .حدودسه ماهگی پستو نکو ازش گرفتم .شیر خوردنش بهتر شد عادت کرده بود باسسنم بخوابه .دوباره یه دوهفته ای میشه که دوباره شسر خوردنش افتضاح شده خیلی هم نا آروم شده دیگه گفتم فک نکنم یه خاطر پستونک باشه .خیلی گریه میکنه و سینمو نمیگیره اینجوری حداقل میگم توبا‌پستونک بخوابه و تو خواب بهش بدم

2731
۴ماهشه ۶کیلو.از دوماخگی دیگه شیر خوردنش خیلی بد شد من فکر میکردم به خاطر پستونکه .حدودسه ماهگی پستو ...

عزیزن فک نکنم بخطر پستونک باشه.

اگ با پستونک اروم بده بهش گناه داره گریه کنه 

سعی کن کم شیر بدی با دفعات بیشتر

۴ماهشه ۶کیلو.از دوماخگی دیگه شیر خوردنش خیلی بد شد من فکر میکردم به خاطر پستونکه .حدودسه ماهگی پستو ...

نه بازم وزنش خوبه ک ماشالله الا پسرمن ۴ ماهو ۲۰ روزشه فکرکنم تازه ۵۵۰۰ شده وزنش پس من ک خیلی باید نگران و ناراحت باشم  ولی همون کم کمک شیر بده ،شیر خشک میخوره ؟ 

2738
نه بازم وزنش خوبه ک ماشالله الا پسرمن ۴ ماهو ۲۰ روزشه فکرکنم تازه ۵۵۰۰ شده وزنش پس من ک خیلی باید نگ ...

وزن تولدش چقدربوده؟من خیلی غصه وزنشو می خورم آخه شیر نمی خوره .۵_۶ساعتی یه بارشیر می خوره.شیرخشک تو خواب می خوره تو بیداری نمی خوره

چجوری با چی ببندم

باید از یکی بگیری یا بدی بدوزن برات

پسر من پنج ماهشهر..من آخر مجبور شدم براش ببندم چون خوابشخیلیی بد شده بود یکماه اخیر...ولی تو ننو راحت میخوابن...چه اشتباهی کردم از اول براش نبستم

2706