2737
2734
دیگه کامل غلت میزنه دمر ک میشه خودش  بالا یا پایین میره پاهاشم ک میاره بالا انگشتاشو با د ...

چجوری بالا و پایین میره گلم میشه واضح بگی؟؟

کامل غلت میزنه یعنی چجوری؟؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم🙈 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مطمئنی میخاد دندون در بیاره 😁 از پسر من 3 روز بزرگ تره

اره عزیزم مشخصه سفیدی دندون یه نمور زده بیرون دست میکشم‌مشخصه برجسته شده ، خخخ اخرشم ب شک میندازین من هی میرم میکنم میگم نکنه اشتباه میکنم 😅😅

2728
اره عزیزم مشخصه سفیدی دندون یه نمور زده بیرون دست میکشم‌مشخصه برجسته شده ، خخخ اخرشم ب شک میندازین م ...

خخخ اخه زوده گوگولی عجله داشته.

مبارک عزیزم ...ما اش دندونی میپزیم ک نی نی دندون راحت دربیاره شما این رسم ندارین؟

چجوری بالا و پایین میره گلم میشه واضح بگی؟؟ کامل غلت میزنه یعنی چجوری؟؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم🙈& ...

دمر ک میشه هی بر میگرده ب پشت دوباره باز دمر میشه  هی تکرار میکنه من ب این میگم غلت میزنه، نمیدونم شما چی میگید  😅😅 دمر ک میشه اینقد پاشو تون میده میده مثل  صخره نوردی میره بالا ولی خدایی پایین اومدنی  نمیدونم این وروجک چطوری میاد ،خدا کنه منظورمو خوب  رسونده باشم 

2740
خخخ اخه زوده گوگولی عجله داشته. مبارک عزیزم ...ما اش دندونی میپزیم ک نی نی دندون راحت دربیاره شما ا ...

رسم ک داریم ولی مادر شوهرم گفت واسه ما سنگین میوفته نمیزاره بپزم ولی چون خودمون شمالی هستیم  رسم داریم برنج خیس میکنیم بعد تفتش میدیم  بعد یه پارچه سر بچه میگیریم میریزیم سرش ک اینم میرم خونه مامانم انجام بده خودم زیاددوارد نیستم 

دکترپسرم میگفت استاروندین بخوره  باانگشتت بمالش رولثه اش  مثل مسکن میمونه براشون

عه بخدا نمیدونستم دادم بهش الان عذاب وجدان گرفتم کاش نمیدادم  باش چشم براش با انگشت ماساژ میدم‌

2706