2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها متاسفانه کم غذاست مثلا استانبولی میخوره با هر لقمه نوشیدنی باید بخوره 

به خاطر همینه میگن بچه ها از همون اول سعی کنید به جز ابیا دوع نوشیدنیه دیگه نبینن سر سفره که دیگه ول کن نیستن.ببین دلسترو بریز تو تو لیوان بزار گازش بره یه ساعتی به بده بخوره .ولی سعی کن ندی چون همش شکر و گاز .......حالا اگه زیاد گیر میده همین کارو بکن.ما که خدارو شکر اصلا اهل نوشابه نیستیم .... دوعم چون من فشارم خیلی پایینه نمیخورم شوهرمم به هوای من نمیگیره اصلا.

2731
به خاطر همینه میگن بچه ها از همون اول سعی کنید به جز ابیا دوع نوشیدنیه دیگه نبینن سر سفره که دیگه ول ...

اره عزیزم منکه اصلا اهل نوشابه و دلستر نیستم ولی دخترم مثلا لقمش رو میخواد خیس کنه قلپ قلپ میخوره خخخ باید کم کم از سرش بندازم 

بجه ها خدایی این پستونک چقدر بد چیزیه با اینکه سلنا فقط موقع خواب میخوره چند شبه یاد گرفته هی پستونکو تف میکنه بعد بیدار مبشه گریه.پیدا میکنم میزارم دهنش باز همون کار یه راهکار بدین تروخدا دارم دیوونه میشم.

2738
بجه ها خدایی این پستونک چقدر بد چیزیه با اینکه سلنا فقط موقع خواب میخوره چند شبه یاد گرفته هی پستونک ...

دقیقا پسر منم اینجوری بود با پستونک خواب میرفت مثلا از دهنش ول میشد بیدار میشد و غرو گریه ولی این خودش دیگه نگرفت اصلا چن بار عق زد منم دیگه ندادمش یه چن بار نده ببین چطور میشه

بجه ها خدایی این پستونک چقدر بد چیزیه با اینکه سلنا فقط موقع خواب میخوره چند شبه یاد گرفته هی پستونک ...

اکثر بچه ها پستوک درمیاد کنارشون میوفته خودشونم قشگ تو خواب عمیق میرن شانس ماست

اکثر بچه ها پستوک درمیاد کنارشون میوفته خودشونم قشگ تو خواب عمیق میرن شانس ماست

اره بخدا من نمیدونم چیکار کنم میخوام از سرش بندازم اعصابمو خورد کرده اخه یعنی چی هی میندازی بیرون بعد گریه .....خوابش درست شده بودا باز دوباره با این کار بهم خورده ۲ ۳ روزه این کارو یاد گرفته

نمیشه یهو ته حلقش بریزین الی جون؟ یعنی دهنش رو که باز کرد قطره چکون و ببرین داخل یهو خالی کنین سری ...

اصلا بگم تا کی تو حلقش نگه میداره بده بیرون باورت نمیشه

مجبورم سرش بالا بگیرم. لپاشم نگهدارم تا نده بیرون

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2706