2733
2734

سارا خانم میشه عکس کرم ثمین که واسه اگزمای سامیارجان استفاده میکنید روبزارید، دکترداده بعش!بعد تاثیرداره، من داروی ترکیبی داد بعد استفاده سریع ازبین میرن ولی چون گفت هورمونی هست دلم نمیخاد زیاد استفاده کنم براش

خدایا شکرت
سلام خوبی عزیزم. اره بخدا اصلا نمیدونم چیکار کنم  😕😕😕 امروز کلا عصابم خرد شد همسرم بهم گفت ...

عزیزم خواهرمنم مثل شمابود دقیق شرایطش تاژه حموم دشویی هم توحیاط بود و مشترک هیچ جوره نشدکه جدابشن تااینکه دعواشون شد دیوارکشیدن😅 چندوقت بعدم اشتی شدن ولی دیگه خواهرمن مستقل موند

خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

جون دلم خوشگلم 😙😙😙 خداروشکر سامیارم صب زود بیدار شد الانم رو دور چرتش. اره بخدا خیلی نگرانم ... ...

ایجانم.خوب بخوابه گلپسر

به برادر شوهرم خواستی بکی با همسر هماهنگ باش،خودت نگو بنظرم

البته باز روابط و شرایط و خودت بهتر میدونی

امیدوارم زودی دلخواهت بشه🙏❤

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2731
پس همه مثل همیم شاید بخاطر سنشون زود گشنه میشن

اره ممکنه،بزرگ شدن شیطون تر شدن زود گشنه میشن

امیدوارم به غذا بیفتن تخت بخوابن فیلشون یاد ممستون نکنه😂😂😂

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
عزیزم خواهرمنم مثل شمابود دقیق شرایطش تاژه حموم دشویی هم توحیاط بود و مشترک هیچ جوره نشدکه جدابشن تا ...

همین دیگ منم میگم الان نزدیک 5 سال خداروشکر بین مردم حرفی نبوده بینمون ولی از این ب بعد شرایط من فرق داره پسرم هست حیاطم ک رفت و امد شوهرمم میگ قبل اینکه این مشکلات بیاد بینمون دیوار بکشیم شوهرم خیلی راضیه ولی خانوادش ن .

سارا خانم میشه عکس کرم ثمین که واسه اگزمای سامیارجان استفاده میکنید روبزارید، دکترداده بعش!بعد تاثیر ...

چشم گلم حتما واست میفرستم اره خیلی خوب دکتر داد بهش. ولی گاهی وقتا ک نمیدونم چی میخورم بهش نمسازه جای اگزماش قرمز و دون دون میشه

ایجانم.خوب بخوابه گلپسر به برادر شوهرم خواستی بکی با همسر هماهنگ باش،خودت نگو بنظرم البته باز رواب ...

بهناز جون شوهرم ک صد درد صد راضیه  بخاطر پسرم.

سعی میکنم همین شوهرم راضی باشه چاره ای ندارم

جون دلم خوشگلم 😙😙😙 خداروشکر سامیارم صب زود بیدار شد الانم رو دور چرتش. اره بخدا خیلی نگرانم ... ...

ساراجون من میفهممت ببین فرقیی نداره تازمانیکه کیلومتر باهم فاصله نداشته باشین استقلالی نداری.

فاصله بینتون یه دیواره. حالا اگه از نظر خودت استقلال اینو میگی که راحت بری تو حیاط خودت بچرخی اون یه چی دیگس

گاهی وقتا پوستشو میدم بالا...اره میاد بیرون یعنی چجوری چسبیده  چون منم حس میکنم روش خوب زیرش ...

منم میدم میاد بیرون ولی  کلاهکشو نمیدونم 

احساس میکنم کلاهکش کامل بیرون نمیاد.

حالا وونیکی مامانا اگه تجربه داشته باشن میگن

ساراجون من میفهممت ببین فرقیی نداره تازمانیکه کیلومتر باهم فاصله نداشته باشین استقلالی نداری. فاصله ...

میدونی چی میگم سویل جون خانواده همسرم جز پسر من چن تا نوه دیگ هم دارن برادر شوهر و خواهر شوهر دارم  خودشون هستن مدام رفت و امد صب زود سر ظهر نصف شب در باز و بسته میشه سرو صدا میشه  سامیار بیدار میشه بدخواب میشه نمیشه  ماهم همش بگیم هیس هیس ولی اگ حیاطم جدا باشه درو میبندم میشینم توخونم ..

الانم ک نمیتونم بگم بچه ها کم بیان یا نیان چون اگ بگمم میگن حیاط مال تو نیس ک میان خونه پدربزرگشون بعد طوریه ک در ورودی روبرو خونه ماس  خیلی اذیت میشیم من اگ بخام یدونه لباس پهن کنم باید کلی لباس و روسری تن کنم برم حیاط...نمیدونم کسی درکم میکنه چی میگم یا ت😳😳😳😳

بهناز جون شوهرم ک صد درد صد راضیه  بخاطر پسرم. سعی میکنم همین شوهرم راضی باشه چاره ای ندارم

اگه همسرت راضیه مشکلی نیس دیگه خودش خانوادشو راضی کنه.

اونا هم ادلش ناراحت میشن بعدش عادی میشه براشون.

ولی خب اره هرکی باشع بهش برمیخوره دیگه.

خیلی فهم و درک میخواد که شما هم دوس داری استقلال داشته باشی