2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام سارا جون بنظر من بسپر به همسر.  خودتم تو خونه از دلخواهت بگو و اینکه به خونواده بگن دیو ...

سلام بهناز جون خوبی گیلدا گلی خوب؟

من ک اصلا ب خانوادش نمیگم اگ بگمم ب همسرم میگم 

همسرمم میدونه ک صد در صد من دلم میخاد جداباشیم.

حرفتونم درست سخت ولی من تا اخر عمرم اینجاباید بشینم مگ میشه تو این گرونی و وضعیت برم جای دیگ ای خونه بخرم واسه همین منم دلم میخاد مستقل باشم.

2731
مامانایی که پسر دارن قدیما جدیدا میگم شما موقع پوشک پوست الت پسرتونو میدین پایین؟ وقتی میکشین پایی ...

گاهی وقتا پوستشو میدم بالا...اره میاد بیرون

یعنی چجوری چسبیده 

چون منم حس میکنم روش خوب زیرش انگار چسبیده یا اشتباه میکنم😶😶😶😶

سلام بهناز جون خوبی گیلدا گلی خوب؟ من ک اصلا ب خانوادش نمیگم اگ بگمم ب همسرم میگم  همسرمم مید ...

ممنونم شکر خدا ما خوبیم. بیدار شده تازه صداشو میشنوم داره با درو دیوار حرف میزنه و میخنده

سامیار جون خوبه؟

میفهمم.حق داری ،واقعا استقلال نیازه

امیدوارم به دل خوش راضی بشن عزیزم

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
ممنونم شکر خدا ما خوبیم. بیدار شده تازه صداشو میشنوم دارهدبا درو دیوار حرف میزنه و میخنده سامیار جو ...

جون دلم خوشگلم 😙😙😙

خداروشکر سامیارم صب زود بیدار شد الانم رو دور چرتش.

اره بخدا خیلی نگرانم ...

اینم بگم ب حرف برادر شوهرم خیلی گوش میدن چون برادر بزرگترم هست بعد ی دلم میگ بسپارم ب برادرشوهم بگ کاری نداشته باشین بزارین جداشن دوستدارن مستقل شن 

ی دلم میگ بیخیال😕😕

اره دقیقا حالا فکر کنم مامان بزرگ من این حرفو خیلی ستل پیش میزد ما مسخرش میکردیم.

سلنا جان حرفهای قدیمیا همش درسته من که مادرم هرچی میگه قبول نمیکنم میرم دکتر میبینم همون نظر درسته

مادرم میگه اگر یبوستش درست شه همه چیش خوب میشه

یه نظر قدیمیا همین ترنجبین

یادته میترسیدی بدی 

ولی واقعاا عالیه

من میخوام به حرف مادرم پیش برم دوباره ببندمش به ترنجبین😂

من نان دادم خوب بود ولی بدنش ریخت بیرون،آپتامیل دادم خوب بود ولی وزن نمیگرفت،الان چند روزه گیگوز مید ...

پس همون اپتامیل بذه وقتی بچه حساسیت داره

اگر مطمینی الرژی داره پپتی جونیور بده 

سلام ساراجان یعنی فقط بخاطر یه دیوار فکر میکنن جدا شدید؟؟

سلام خوبی عزیزم.

اره بخدا اصلا نمیدونم چیکار کنم  😕😕😕

امروز کلا عصابم خرد شد همسرم بهم گفت اینطوری گفتن.