2737
2734
سلام خانماخوبین میگم امروزکه واکسن دخترم روزدیم دونوبت ۶ساعته استا دادمش الان اصلاتب نداره  ...

استا برا دردشم هستا

اگر بی قرار نیس نده

ولی حواست باشه

مثلا دختر من یادمه روز دوم تب نکرد

یهو روز سوم تب کرد

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانومامن دخترمو بااین شیب میذارم بد نیست؟؟ اخه زورمیزنه همش بلندشه

ایجون دلم نانازی💋💋💋

نه خوبه. لم دادنی اشکال نداره. من تازه شیب بیشتر میدم😅

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
سلام عزیزای دلم خوبید فرشته هاتون چطورن

سلام رزالیندا جون💋

چطوریییین؟ همه چی خوبه؟ فرشته هاتون خوبن؟💖💖💖

الارا جون چطوره؟ رفلاکسش بهتر شد؟

خودتون خوبین؟

چقدر سوال کردم😅😅

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2740
میگما ساعتا یک ساعت اومد عقب؟🥳 حالا فاصله م با خونواده م و شما یکساعت کمتره🥰💃

عزیییییزم😍😍😍💓💓💓💓

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام رزالیندا جون💋 چطوریییین؟ همه چی خوبه؟ فرشته هاتون خوبن؟💖💖💖 الارا جون چطوره؟ رفلاکسش بهتر ...

سلام عشقم خوبی

گیلدای خاله چطوره ببوسش عزیزدلمو❤️❤️❤️

راستش پوستم کلفت شده دیگه کنار اومدم

هربار یه مورد جدید برام پیش میاد تصمیم گرفتم کنار بیام

راستش نکسیوم ۴۰ اصلا بهش نساخت یک ماه دادم 

بخاطر بازگشت شیر به ریه ، ریه ش چرک کرده و دکتر براش ازیترومایسین نوشت که هنوز ندادم

شربت هم مولتیوم داده که با کلی مصیبت پیدا کردم و سه روزه میدم استفراغش دلمه دلمه و پنیری و غلیظ شده 

اخرم نفهمیدم استفراغ پنیری بده یا زلال😁

مشکل جدیدشم اینه وروجک اصلا سینه نمیگیره مگه تو خواب عمیق

تو بیداری هم طوری بهش شیر میدم که خنده م میگیره به صبر و طاقتم

یه گوشی مخصوص با ملودی پیانو کنار سرش

یه عروسک کوچولو رنگی که قلاب داره تو دهنم یه اسباب بازی چراغ دار تو دستم ک سرگرم بشه شیر بخوره البته میک میزنه ول میکنه میک میزنه ول میکنه ولی بازم غنیمته😁

کلن به غلط کردنی افتادم که بگن بچه ی بعدی بیاری پادشاه عالم میشه میگم غلط کردم😂😂😂😂

چقدر جواب داشت چندتا سوال 😂

ده روز پیش کار خودم به بیمارستان کشید از بیخوابی و خواب بریده و هوشیار . تعادل نداشتم و بیهوش شدم ناگهانی

دیگه ترسیدم و گفتم مهم نباشه برام رفلاکسش

که نشد😂

خانومامن دخترمو بااین شیب میذارم بد نیست؟؟ اخه زورمیزنه همش بلندشه

نه عزیزم چرا بده یه کم شیب لازمه .من که به سلنا شیر میدم اروغشو میگیرم جای شیب دار میزارمش که معده تو فشار نباشه

سلام عشقم خوبی گیلدای خاله چطوره ببوسش عزیزدلمو❤️❤️❤️ راستش پوستم کلفت شده دیگه کنار اومدم هربار ...

ببین بخدا خیلی جدی گرفتی رفلکسو اصلا اهمیت نده منم دیگه ول کردم فقطشیر خشک a r میدم که اونم بالا میاره بی اهمیت شدم فقط اینو میدونم رو هر چی زوم کنی بدتره من یه شب میخواستم زودتر بخوابم حالم خوش نبود هر کاری کردم سلنا نخوابید که نخوابید با اینکه خواب داشت....کلا نخوابیدم یه ۲ ساعتی گذشت دیدم خودش تو جاش خوابش برده .هر چند که خواباش بیشتر از ۲ ساعت نیست ولی بی اهمیت شدم بخدا.شربت ترنجبین درست کردم شبا بهش میدم مثل بنز میخوابه .لاقل خواب شبمو تنظیم میکنم تو روز که اصلا نمیشه خوابید.یه وقتایی ابنقدر بدنم خالی میکنه احساس میکنم دیگه نمیتونم راه برم.ببین کپسول فارماتون بگیر بخور سخت پیدا میشه اما پیدا میشه وقتی میخوری فول انرژی داری

2706