2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوش جونت . خانما نگفتین میان وعده چی میخورین😑😑😑😑 فضولما ببخشید  ولی من همش دلم ضعف میره ...

من معمولا یا میوه میخورم، شیر با کلوچه یا بیسکوئیت، حلوا یا فرنی گاهی درست میکنم، آجیل یا خودم کیک درست میکنم میخورم ، اگه غذا اضافه اومده باشه ، در کل هر چی گیرم بیاد میخورم  

2731
من معمولا یا میوه میخورم، شیر با کلوچه یا بیسکوئیت، حلوا یا فرنی گاهی درست میکنم، آجیل یا خودم کیک د ...

نوش جونت عزیزم.

من چون رژیمم متاسفانه نمیتونم شیر اینا بخورم

نوش جونت عزیزم. من چون رژیمم متاسفانه نمیتونم شیر اینا بخورم

بعضی چیزا رو میتونی با شیر خشک درست کنی من چندبار حلوا با شیرخشک درست کردم به نظر خودم خیلی خوشمزه شد یا مثلا حلوای هویچ البته اگه به شیرینی جات علاقه داری

دکتر محسن دهقانی رو میشناسین ؟دکتر خوبیه؟

فوق تخصص گوارش اطفال

شنیدم دکتر خیلی خوبیه..‌یه بار هم واسه پویا میخواستم برم پیشش ولی همسرم که رفته بود نوبت بگیره می‌گفت اینقدر کیس های سرطانی و پیوند کبد بچه ها پیشش میومدن خیلی ناراحت شده بود گفت نرو پیشش این دکتری هست که موارد حاد رو درمان می‌کنه بری اونجا خودت هم افسرده میشی

فوق تخصص گوارش اطفال شنیدم دکتر خیلی خوبیه..‌یه بار هم واسه پویا میخواستم برم پیشش ولی همسرم که رفت ...

پسرم رفلاکس شدید داره خیلی بیقراره شیرم نمی خوره.تو شهر خودمون هرجا رردم دکتر نتیجخ نگرفتم

ماشالله حورا جونی

ممنونم الی جون⁦❤️⁩

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
ای جوونم ماشالله ماشالله ماشالله 

فدات شم ممنونم

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
جون دلم چه نازه این دخمل خدا حفظش کنه

چشات ناز میبینه ممنونم

عزیزم ماشالله بهش خداحفظش کنه

مرسی سارا جون همچنین سامیار جون رو⁦❤️⁩⁦❤️⁩

پسرم رفلاکس شدید داره خیلی بیقراره شیرم نمی خوره.تو شهر خودمون هرجا رردم دکتر نتیجخ نگرفتم

دکتر خوبیه حتما این موارد رو هم میبینن ..نوبت گیری هم نسبتا راحته...

دکتر حقیقت هم هست اونم فوق گوارش اطفال هست

دکتر مدنی هم فوق نوزادان هست به نظرم واسه این موارد بهتره ایشون هم دکتر باتجربه و خوبیه الکی هم دارو نمیدن  

بازم اگه میخوای مطمئن باشی ببر پیش همون دهقانی ...انشالله که با یه ویزیت خوب میشه

عزیز دلممم ماشالله بهش چه مویی 

ممنونم عزیزم خیلی موهاش ریخته تازه😄

ای خدااا. حورا جون نازم💋💋 خیلی خوشگل و ملوسی ناز دلم چقدر دلتنگ نوزادی شدم....

قربونت برم ممنونم بهناز جون

وای گفتیا دوست من دیروز زایمان کرد اصلا رفتم تو یه حال و هوایی دوستام بهم می‌خندیدن میگن بذار دو روز بگذره بعد دلتنگی کن