2733
2739
نمیدونم منکه تجربه ندارم فقط دیگران خیلی بدمیگن چندین نفرو هم دیدم بعد امپور فشاروکلی درد سزارین شدن ...

دقیقا وضعیت منم مثل شماس هیچ علائمی ندارم دکترم گفت اگه دردت نیاد باید امپوا فشار بزنیم 

در تاریخ۱۴۰۱/۰۹/۲۶بی بی چکم مثبت شد خدایاشکرت
به نظر منم بچه داری خیلی سختر از بارداریه..خیلییی هااا طبق تجربم بچه تازه بشه ۴تا ۵سالش دیگه راحت م ...

آخه گلم بارداری من خیلی استرس داشت 😥

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند گیلو بود عزیزم به دنیا اومدنش الان چند وقتشه نی نی منم ریزس

بدنیا اومد ۲و۸۵۰

حدود ۱۰ روز پیش ۳کیلو ۱۰۰

الان یک ماه و سه روزشهنمیدونم چندکیلوعه

نی نی شماچی

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

بچه ها نی نی هاتون چقدر تپل شدن !

پسر من بیمارستان ۳۶۵۰ بود ۱۲ روزگی ۳۹۰۰ ! الان دیگه نکشیدم ... 😐 کمه؟ البته بگم لب به شیر خشک نمیزنه همه رو پس میده فقط شیر خودمو میخوره ،،،

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
2731
بدنیا اومد ۲و۸۵۰ حدود ۱۰ روز پیش ۳کیلو ۱۰۰ الان یک ماه و سه روزشهنمیدونم چندکیلوعه نی نی شماچی

برای من دمیا اومدنی ۳ گیلو و سی گرم بود

۲۸ روزگی بردم گفت ۴کیلو و ۶۰ گرم

الانم که ۲روز دیگه چله اشه انشالله 

بچه ها نی نی هاتون چقدر تپل شدن ! پسر من بیمارستان ۳۶۵۰ بود ۱۲ روزگی ۳۹۰۰ ! الان دیگه نکشیدم ... 😐 ...

نه عزیزم خوبه خیلی...میگن ماهی ۵۰۰تا ۱۵۰۰ رنجشه

نی نی من که شیر نمیخوره تازه رفنم شیرخشکم گرفتم که شیر خودم اگه کم بود کمکی بدم اصلاا شیر خودمم نمیخوره جسابی که نوبت به شیرخشک بشه

سلام خانما سونوی رشد جنین رو در چه هفته هایی میشه رفت؟؟

از سی و یک تا سی و چهار بهترین هفته ها هستن

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2738
مامانا، من امروز اینو تو کتابم خوندم، گفتم شاید برای شما هم مفید باشه، اینکه حداقل نیم ساعت روزی وقت ...

مرسی عزیزم😍

اره بهش میگن تامی تایم

بهمون تو بیمارستان گفتن روزی نیم ساعت. حالا حتما نیم ساعت یک دفعه هم نشد اشکال نداره به دفعات

روی شکم یا روی شونه بذارین

بعد شیردهی هم نباشه چون معده پره

برا اینه که گردنش رو بتونه بالا بکشه. عضلات گردنشو فعال کنه تا قوی بشه

دقیقا برا همون نکاتی که گفتی و از همه مهمتر تقویت عضلات که کم کم بتونه سرشو تکون بده به صورت ارادی که دور از جون توی خواب دچار سندروم مرگ ناگهانی نشه.

واقعا مفیده

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
نمیدونم منکه تجربه ندارم فقط دیگران خیلی بدمیگن چندین نفرو هم دیدم بعد امپور فشاروکلی درد سزارین شدن ...

منم با امپول فشار یه بار زایمان کردم ولی به نظرم فرقی نداشت. تازه۴۱ هفته و۳ روز بودم اخرش دکتر گف همه چیش خوبه فقط میترسم مدفوع کنه برو بستری شو.

درد زایمان رو باید بگذرونی دیگه حالا یا با امپول و سرم فشار یا فیزیولوژیک فرقی نداره فقط اسون شدنش به همون زود تموم شدنش هس.

ولی این طوری که من از تجربیات بقیه فهمیدم پارگی کیسه اب بدتره چون بچه به خشکی میوفته و کانال زایمان و واژن یکم خشک هس و مادر اذیت میشه

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
دقیقا وضعیت منم مثل شماس هیچ علائمی ندارم دکترم گفت اگه دردت نیاد باید امپوا فشار بزنیم 

آخی تیکرامون یکیه دوتامونم موندیم، پیاده روی و ورزش داری من خیلی کم و نامرتب. منم گفتن ۴۱امپول فشار میزنیم🙁

خدایا شکرت
مامانا، من امروز اینو تو کتابم خوندم، گفتم شاید برای شما هم مفید باشه، اینکه حداقل نیم ساعت روزی وقت ...

مرسی عزیزم

اره به ما تو بیمارستان گفتن انجام بدیم

بهش میگن تامی تایم

برا سفت شدن و تقویت عضللت گردنه و مواردی که شما گفتی...که بچه یاد بگیره گردنش رو ارادی تکون بده که دور از جون کوچولوشون تو خواب دچاره سندروم مرگ ناگهانی نشن

دمرو باشن که سرو بالا بیارن،یا رو شونه مثل اروغ گیری

شکم خالی باشه

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
مامانا واسه اینکه گردن نی نی عرق سوز نشه،چیکار میکنین؟

من اونروز براش آ د زدم

زود قرمزیش رفت

با دستمال نخی خیس کن زود به زود تمیز کن. من یادمه برا دخترم پوست خیار میذاشتم. خوب بود

اکر بالا میاره میره تو گردنش و گرما بیشترش میکنه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
امروز وقت دکتر دارم عزیزم برم ببینم چه خبره دعام کن موقع شیردادن حسام جان، دیگه بدنم نمیکشه سردوتا ...

بخدا بیادتم

ان شالله همه چیز اونطوری که میخوای پیش بره

پیش دکتر خودت میری؟یا کاشانی؟

ممنون عزیزم انشالله، از ی بابتم شکمم کوچیکه واسه اون میترسم، وای منم تمام وحشتم اینه کارم بکشه آمپول ...

چرا از آمپول فشار غول ساختین

منم سه تاش با آمپول بود

2706