2733
2739
میخک خییییلییییی گرمه دوست من انقدر استفاده کرد دکتر گفته بود شانس اوردی بچه چیزی نشده ولی انقدرر ...

اره دفیقا. براهمون گفتم از مصرفش تو بارداری خبر ندارم.

.

البته گرمی خوردن لزوما خطر ساز نیست. من سه ماه اول که همه منع میکنن زعفرون دارچین زنجبیل ...اصلا حذف نکزدم. عادی مثل همیشه مصرف کردم فقط منع مطلقارو حواسم بود.

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❤👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻❤   👼🏻۲ اردیبهشت ....... aradp97 (سزارین) 👼🏻۳ اردیبهشت ..... ...

منم هستم 😊🤗 سه خرداد ان شاءالله 

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
2728
اره دفیقا. براهمون گفتم از مصرفش تو بارداری خبر ندارم. . البته گرمی خوردن لزوما خطر ساز نیست. من س ...

دقیقا

منم راستش همه چیز خوردم فقط زیاده روی نکردم

مخصوصا عسل سه ماه اول که میگن مفیده. ولی دکترا میگن نخورین. من متعادل و عادی خوردم

فقط دمنوش گیاهی نخوردم

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
...عزیزم چراانقدرتاریخ سزارینت روبرات زودزده خدایی نکرده مشکلی داریی چون تاریخامون تقریبامثل همه اما ...

سلام عزیزم. من جفتم خیلی پایینه دکتر گفت نباید دردم بگیره چون خدای نکرده خونریزی میفتم .براهمین اول ۳۷ هفتگی گفتند زایمان کنم

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
سلام خانمها .شما اکسسوری برای نوزاد تو راحتون خریدین یا نه.....مثلا اسمشو به حالت انگلیسی در شکل و ش ...

سلام من فقط استند اسمشو خریدم

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
2738

❤👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻❤  

👼🏻۲ اردیبهشت ....... aradp97 (سزارین)

👼🏻۳ اردیبهشت ....... آرشیدای_من

👼🏻9 اردیبهشت ....... alavijoon

👼🏻13 اردیبهشت ....... روژهلات ۱۳۷۷۰

👼🏻۱۴ اردیبهشت ....... fsrvr

👼🏻15 اردیبهشت ....... sadatiiiii (سزارین)

👼🏻۱۷ اردیبهشت ....... fatima970۰

👼🏻۱۷ اردیبهشت ....... hanijoni23

👼🏻۲۰ اردیبهشت ....... یوکابد۲۰۱۸

👼🏻۲۱ اردیبهشت ....... اردیبهشت۲۲

👼🏻۲۲ اردیبهشت ....... ناسی۵

👼🏻۱ خرداد ....... diakoo

👼🏻۲ خرداد ....... 99seeleenaa

👼🏻۳ خرداد ....... سوگند۶۷۷۵

👼🏻۳ خرداد ....... blue_sky68

👼🏻۱۲ خرداد ....... mc35

👼🏻13 خرداد ....... الیhassan

👼🏻۱۹ خرداد ....... arefeh1392 (سزارین)

👼🏻۴ تیر ....... مامانمهریناز

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
سلام خانمها .شما اکسسوری برای نوزاد تو راحتون خریدین یا نه.....مثلا اسمشو به حالت انگلیسی در شکل و ش ...

من یه پیج دارم که اسم نی نی رو با مهره و جینگول پینگول بند پستونک درست میکنه،دستبندو استند و این چیزا پیدا کنم تو اون همه پیج برات اسمشو میزارم😅

خداوندا پناهم باش🙏

حامله بودم تاپیکاتون می دیدم چون تو بارداریم استراحت بودم میگفتم خوبه زودتر زایمان  میکنم زایمان کردم بچم نموند حالا شماها حاملین خواهش میکنم برای من دعا کنین خدا پسرمو دوباره به زودی به هم بده ،امروز روز عزیزیه بالاخره نفس یک کدوم شماها شاید در حقم بگیره  

به وقت تولد دوقلوها  
2706