2733
2739
بچه ها من امروز رفتم سونو. خیلی خلوت بود اونجا هم زود به زود ضد عفونی میکردن  وزن نی نیم هم تو ...

سلام عزیزم اره خلوته خداروشکر همه چی خوب بوده وزن نی نی گلتونم که خیلی خوبه..ان شالله به سلامتی زایمان میکنی کی بهت وقت زایمان داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه میکنین بااین روزای قرنطینگی  ...من ونی نی دیگه داریم ازخونه موندن خسته میشیم    

خیلی سخته من ک دارم دق میکنم😩😩 فقط میگم این ی ماهم زودبگذره نینی بیاد باهاش مشغول بشم

2731
خب خداروشکر باز شما پسرتوت پیشتون هست.. من ک تنهام چی بگم😕😕😕

من خودم سختم نیست خونه باشم واقعا ولی بچه که داری خیلی تحت فشاری گناه دارن بچه ها تنهان دلم از یک طرف خیلی میسوزه واقعا میگه بیا بازی کنیم از یک طرف واقعانمیتونم تکون بخورم

شما بهتون کی وقت میده حدودا سزارینی یا طبیعی

من خودم سختم نیست خونه باشم واقعا ولی بچه که داری خیلی تحت فشاری گناه دارن بچه ها تنهان دلم از یک طر ...

اره این حرفتونم درست ...

عزیزم ب من گفتن 27 طبیعی هستم من ک حسم میگ 20 اینا ب دنیا میاد

2738
 اره این حرفتونم درست ... عزیزم ب من گفتن 27 طبیعی هستم من ک حسم میگ 20 اینا ب دنیا میاد

به سلامتی عزیزم 

تاریخامون پس جرا شبیه نیست هفتمون باهم ۱هفته اختلاف داشت من طبیعیمو گفت دکتر ۹ اردیبهشت که من سزارینم گفت همون اول و دوم اردیبهشت منم دوست دارم بمونه تا ۳۹ هفته حداقل

سلام خانومای گل.کیا تصمیم دارن طبیعی اپیدورال زایمان کنن؟؟؟

من میخوام طبیعی زایمان کنم البته اگه بچرخه.

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
فدات خوشگلم خداروشکر خوبیم... چخبر؟؟؟شماهم حوصلتون سر میره توخونه😣😣من ک کلافه شدم.

سلاام

وای من دارم خل میشم. دم خونمون یه پارکه بزرگه، دیروز کلی همسرم اصرار کرد ،دل و دماغ نداشتم. شاید امروز بریم یه قدم بزنیم.نه حوصله بیرون و دارم نه تو خونه.عجیبا غریبا😂😂😂

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
انشالله اواخر خرداد

انشالله همه نی نی ها به سلامتی دنیا بیان

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
سلام خانومای گل.کیا تصمیم دارن طبیعی اپیدورال زایمان کنن؟؟؟ من میخوام طبیعی زایمان کنم البته اگه بچ ...

من اپیدورال میخوام و طبیعی هستم

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2706