2733
2734
فداتشم عزیزم...نه اصلانگرانی و استرس ب خودت راه نده چون ه برای خودت ضرر داره هم نی نی سعی کن اروم با ...

ای جانم عزیزم‌ چه خوب منم از امروز تمام این کارارو براش میکنم.من تمام این چند وقته فقط و فقط استرس تو جون خودمو این بچه ریختم‌.بمیرم‌براش گیر من دیوونه افتاده.من کلا ادم استرسی هستم در تمام مراحل زندگیم هیچ وقت از شرایطی که توشم استفاده نمیکنم.دست خودمم نیست.ولی سعی میکنم از امروز حداقل برا این بچه اینجوری نباشه 

دختر نازنینم شکوفه ی بهاریم نور زندگیم خوش اومدی به دنیای منو بابا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از هفته ۲۰ متوجه تکونایی شدم که تا الان بیشتر شده شما هم دقت کنی متوجه میشی

منم خیلی دقت میکنم ایشالا این هفته دیگه متوجه بشم 🤲

ای جانم عزیزم‌ چه خوب منم از امروز تمام این کارارو براش میکنم.من تمام این چند وقته فقط و فقط استرس ت ...

اره خیلی خوبه حتما امتحان کن...منم تا ماه پیش همینجوری بودمو همش استرس میکشیدم اما الان انقد تمرین کردم استرس نگیرم چون وقتی استرس داشتم نی نی کم تکون میخورد یا اینک خودمم کلافه میشدم از این همه استرس...اما سعی کن این کارارو انجام بدی هم برای روحیه خودت خوبه هم اینک نی نی از این چیزا خوشش میاد...مثلا سعی کن صبح بهش صب بخیر بگیر...یا شب شب بخیر بگی اینا خیلی رو بچه تاثیر داره من اولا میگفتم  چرته اما الان فهمیدم ک رو مغز بچه خیلی تاثیر داره چون الان مغزش داره هی رشد میکنه...ایشالا از امروز با نی نی خوش بگذرون👌😘

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
2731
حساس نشو بابا خب مردا به همین طریق ابراز علاقه میکنن برعکس ما زنا چون الانم رابطه ندارین شما خودت ا ...

انشاالله همین باشه ک میگید🌹

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
عزیزم چرا گریه وقتی بهتون بخان نزدیک بشن ومحبت کنن خوتحریک میشن بخاطرهمین یه خورده فاصله میگیرند که ...

اخه زندگی ما خیلی عشقولانه بود الان اینجوری احساس بدی دارم .ممنونم عزیزم

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
ای جانم عزیزم‌ چه خوب منم از امروز تمام این کارارو براش میکنم.من تمام این چند وقته فقط و فقط استرس ت ...

بعد سعی کن فیلمایی ک بهت انرژی میده نگاه کنی یا اهنگایی ک حس خوبی ازش میگیری گوش بدی سعی کن قران و اذان رو با صدای بلند گوش بدی...اینا خیلی تو روحیه خود ادم تاثیر داره برای نی نی ام فایده داره...بعد ی چیز جالب توی این مقاله نوشته بود با چراغ قوه نور بندازید رو شکمت و تکون بدید نور رو میگفت باعث میشه حس بینایی بچه قوی بشه یا مثلا میگفت وقتی شکمتون رو لمس میکنید حس لامسش تقویت میشه...خیلی چیزای جالبی بود...

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
2738
بعد سعی کن فیلمایی ک بهت انرژی میده نگاه کنی یا اهنگایی ک حس خوبی ازش میگیری گوش بدی سعی کن قران و ا ...

وای عزیزم چه جالب بخدا من اشتباه میکنم این روزارو به خودم زهرمیکنم.کاش سر عقل بیام لذت ببرم ازش.سعی میکنم حتما انجام بدم‌.

من امروز رفتم پیش دکتر

گفت خداروشکر مشکلی نداری.

برای هفته 28سونو نوشت.

گفت اکو قلب هم برو که گفتم هفته 18رفتم.

گفت کلاس آمادگی زایمانت رو شروع کن گفتم خیلی وقته شروع کردم.

گفت پس زرنگی😊😊

آرامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم😊
2706