2737
2739

سلام عزیزانم اینو می نویسم در حالی که خودم ن مادرم ن بچه کوچولو داریم اما گفتم شاید به دردتون خورد زن داییم خیلی زن زیرکیه حقوق داییم ۲ دومنه این خیلی خوب از پس همه چی بر میاد بچه کوچولو دارن میاد پوشک ها رووسطشو باز میکنه کهنه میذاره جای اون پنبه مانند پوشک اینطوری بچه نمی سوزه و کلی هم صرفه جویی کرده 

دیگه هیچ زخم زبونی منو زمین نمیزنه   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان چکار کرد من نفهمیدم 🙄

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2731

خوب بعد که بچه جیش کرد پوشکو میندازه دور ررای دفعه بعد یکی دیگه برمیداره؟ این کجاش صرفا جوییه ؟ کثیف کاریه یا کهنه کنه یا پوشک

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

خب میذاره جای اون پنبه ای ماننده چی میشه بعدش

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2706