2737
2734

سلام عزیزانم اینو می نویسم در حالی که خودم ن مادرم ن بچه کوچولو داریم اما گفتم شاید به دردتون خورد زن داییم خیلی زن زیرکیه حقوق داییم ۲ دومنه این خیلی خوب از پس همه چی بر میاد بچه کوچولو دارن میاد پوشک ها رووسطشو باز میکنه کهنه میذاره جای اون پنبه مانند پوشک اینطوری بچه نمی سوزه و کلی هم صرفه جویی کرده 

دیگه هیچ زخم زبونی منو زمین نمیزنه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چکار کرد من نفهمیدم 🙄

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

خوب بعد که بچه جیش کرد پوشکو میندازه دور ررای دفعه بعد یکی دیگه برمیداره؟ این کجاش صرفا جوییه ؟ کثیف کاریه یا کهنه کنه یا پوشک

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

خب میذاره جای اون پنبه ای ماننده چی میشه بعدش

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2706