2737
2734
عنوان

از این رفتار چ برداشتی میکنید شما

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

🤔رفتارش بسی شک برانگیز است. 

اما ی چیز باحال. بضی وقتا بضی فامیلا مخصوصا اونا ک نزدیکترن سالهای اولیه ی ازدواج بقیه مثلا کسی مث تو حس میکنن ک هنوز جدا نیستی و زندگی مستقل نداری. این حس معمولا با اومدن بچه برطرف میشه. من خودم یک و نیم ساله ازدواج کردم

کسی این مدلی نبوده ک دعوت نکنه اما من خودم وقتی جداگانه دعوتم میکنن ی جوریم میشه. انگار هنوز مطمین نیستم ک مستقل شدم😂شاید اونم چنین حسی داره. اما میتونی بشینی بغل دستش ب صورت خیلی لاتی و خوشگل دستتو بندازی دور شونه ش و با شوخی مهربانانه بگی خاله جوووون. دیگه دعوتم نمیکنی چراااا. دوس نداری بیام خونه تون؟؟؟؟ 

بعدشم ی لبخند ملیح بزن و زل بزن تو چشاس تا جواب بده. اگ زرنگ باشی از زبان بدنش میفهمی ک ایا حقیقتو میگ یا ن. مثلا اگ از نگا کردن ب چشات طفره رفت و جواب داد ینی  هم دروغ میگه هم خجالت میکشه. و و و.... 

لایک نکنید اه

کلا خیلی خوشحال نمیشه کسی بره خونه اش چون خسیسع

ولی دیگه اینقدر رک نگفته بود 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2740
خب وقتی نیومد چ بهونه ای اورد یا دعوتت نکرد چی من بودم که زودتر قطع رابطه میکردم 

دختر خالم مسابقه داشته . اما اخه جمعه شام ک میتونس بیاد ‌ 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

وای عزیزززم همه ام گفتن قط رابطه. این بدترین کاره. گوش ب حرفشون نده. شاید بیچاره منظوری نداره خب😟ازش سوال کن. من باخاله هام خیلی راحتم اما اگ تو نیستی ب قول بعضی دوستان ب مادرت بگو غیر مستقیم بپرسه ازش. 

خاله ادم ک نمیشه مرض داشته باشه الکی

گوش ب حرفشون نده اونارو خیلی اذیت کردن. تو صبور باش و زرنگ

با قط رابطه ک دلیل نیومدناشو نمیفهمی. مگ ن؟ 😌

لایک نکنید اه

عزیزم من خودم نصف بیشتر جاهایی ک دعوت میشم و نمیرم. دلیلمم همیشه موجه نیست. مثلا ی روز حس مهمونی ندارم ی روز حوصله ندارم کلا. اما اون ادما ک دعوتم کردن و دوس دارم. نمیشه ک مجبور کنی بیان وقتی دعوتشون کردی. چ ایرادی داره اگ نیان گلم؟! خودت روی این موضوع حساسی؟ 

لایک نکنید اه
اره دیگه نرو و بیا من عموم و عمه ام این کارو کردن مامانم اینا رو گفتن منو نگفتن اونا توقع دارن هربا ...

این اخلاقم داره که انتظار دعوت داشته باشه.  بنظرم دفتر داره یادداشت میکنه چندبار چ تاریخی کجا رفته مهمونی 

عزیزم من خودم نصف بیشتر جاهایی ک دعوت میشم و نمیرم. دلیلمم همیشه موجه نیست. مثلا ی روز حس مهمونی ندا ...

ن گلم.  اخه حس آدم ها دورغ نمیگه 

من نوه بزرگ خانواده ام . تنها نوه ام ک جدا شدم.  همه خاله هام دعوتم میکنن . این همه رو دعوت کرد جز منو شوهرم رو

وای عزیزززم همه ام گفتن قط رابطه. این بدترین کاره. گوش ب حرفشون نده. شاید بیچاره منظوری نداره خب😟از ...

این ما خیلی تاکید کرده رو صله رحم . ولی من واقعا حس میکنم خوش حال نمیشه از اینکه مهمون بره خونه اش.  دوست داره بیرون خونه اش ببینه

ن گلم.  اخه حس آدم ها دورغ نمیگه  من نوه بزرگ خانواده ام . تنها نوه ام ک جدا شدم.  ه ...

دقیقا منم همینه شرایطم و برای همین متعجب و ناراحتم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2706