2726
عنوان

از این رفتار چ برداشتی میکنید شما

240 بازدید | 30 پست

سلام . دوستای گلم من واقعا ذهنم درگیر شده ممنون میشم شما بگید درست حس میکنم یا غلط 

( نمیدونم چطور بگم که واضح باشه و کوتاه 😁) 

من ۲ سال ازدواج کردم اومدم خونه خودم.  

خاله ام ؛ ۱. چند وقت پیش جمعه ناهار مامانم اینا رو دعوت کرد ولی منو دعوت نکرد-

۲. قبل محرم من مهمونی دعوت کردم نیومد؛ 

۳ دیشب باز مامانم اینا رو دعوت کرد منو دعوت نکرد.  

۴ . امشب ی جمعی دیدمش برگشت جوری که من بفهمم گفت: انگار دیگه مهمونی ها خوش نمی گذره آدم دوست نداره دیگه رفت و آمد کنه )) 

بنظرتون دنبال قطع رابطه است؟؟  یا من سخت گرفتم 

من مشکلی ندارم واقعا اگه اون اینجور دوست داره 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شاید دوست نداره باهاتون در رفت و امد باشه،اصرار نکن

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2728

دوست نداره رفت امد کنه

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

خب وقتی نیومد چ بهونه ای اورد یا دعوتت نکرد چی من بودم که زودتر قطع رابطه میکردم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

اره دیگه نرو و بیا

من عموم و عمه ام این کارو کردن مامانم اینا رو گفتن منو نگفتن اونا توقع دارن هربار میری همون بارم پس بدی منم از خدامه گفتم دیگه بجز عیدها نمیرم و بیام

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

ببخشید ولی احتمالا از شوهرت خوششون نمیاد

من یه دخترخاله دارم ما نسبت به شوهرش حس خوبی نداریم برای همین از وقتی ازدواج کرده رفت و آمد رو کم کردیم

شوهرش قیمت وسایل بقیه رو میپرسه، درمورد همه چی نظر میده، بالای منبر میره از خودش تعریف میکنه... اصن یه چیز نچسبیه

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2706