2733
2739

همسر من بعد از مدتها و بعد کلی پس انداز کردن میخواد یه کارو کاسبی راه بندازه،چند روز پیش یکی از فامیلامون که وضع مالیشون هم خوبه اومده بودن خونمون. همسرم میون حرفاش گفت که میخواد یه کاری و شروع کنه. دیگه اینو که گفت زن و شوهر شروع کردن به دلسرد کردن ما و کلی متلک. شما اسم اینجور آدم‌ها رو چی میذارین؟حسود بدخواه سنگدل 😔😔

از خوش قلبی خودم و شوهرم ناراحت میشم وقتی اونا میخواستن یه کاری رو شروع کنن و ما چقدر تشویقشون میکردیم 

با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا.

https://komodaa.com/shop/invite/?183290

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اعتنا نزار باتوکل بر خدا کارتون روشروع کنید....ایشالا موفق باشید

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2738

الكي دلسردتون كردن يا حرفاشون منطقي بود؟ كاري به حسودا ندارم ولي ي وقتايي ادم ذوق ي كاريو داره، وقتي كسي از مضراتش ميگه برداشت بد ميشه بعدا كه بلا سرش مياد ميفهمه چي ميگفته 

ازین آدما من دورم زیاااااااااااده 

حسودن 

خدا به فریادشون برسه که این حسادت و بخل اول از همه به خودشون آسیب میزنه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
الكي دلسردتون كردن يا حرفاشون منطقي بود؟ كاري به حسودا ندارم ولي ي وقتايي ادم ذوق ي كاريو داره، وقتي ...

نه اصلا منطقی نبود حرفاشون. میگفتن با همین حقوق ثابت که دارین بگذرونین. چه کاریه شغل دوم. در حالیکه این حقوق ثابت شوهرم خیلی خیلی کمه. شما باشین چه فکری میکنین؟

دور ور ما هم کلی آدم اینجور هست

ولی مطمئن باش خدا آدم های خوش قلب رو کمک میده

ابدا هم رازهاتون رو به کسی نگید

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2706