2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بعد زایمانت بریم دکتر ک پسر بیاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1116 بازدید | 60 پست

ان شالله همه بچه ها سالم و صالح باشن.من یه دختر داشتم نذر کردم این یکی بچمم پسر باشه ک شکر خدا شد.این دلیل نمیشه ک دختر دوس نداشته باشم خیلیم عاشق دخترم هستم.ولی دوستان علاوه بر تغذیا و رژیم و ...یه چی من میگم باور کنین.مربوط میشه به همون محیط رحم.اگه خانم قبل از اقا ارضا بشه بچه پسر میشه و در غیر اینصورت بچه دختر میشه.البته همه چی دست خداست وهر چی خدا بخواد همون میشه

برای تعجیل در ظهور اقا امام زمان (عج)صلوات

عزیزم ببین قبل نزدیکی حداقل سه ماه قبلش باید زیر نظر دکتر باشی نه بعد زایمان😃 .شما سعیتون رو میکنید شد که شد نشد هم که نشد .اصراری نیست بقیه اش رو بسپارید به خدا .شوهرتون حتما آزمایش اسپرم باید بدهی مدت دارو مصرف کنه که بتونه پسر دار شه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببین قبل نزدیکی حداقل سه ماه قبلش باید زیر نظر دکتر باشی نه بعد زایمان😃 .شما سعیتون رو میکنید ...

نمی‌دونم متوجه شدید چی میگم ؟  شوهرتون کروموزوم ایگرگ رو باید داشته باشه اگه نداشت دکتر براش دارو تجویز می‌کنه ی مدت که خورد دوباره آزمایش میده و زمان تخمک گذاری تون رو هم میگه که همون موقع نزدیکی کنید .

یه موری حرف میزنید انگار هر کی پسر دوست داشته باشه مریضه 😐😐😐بعد همون ادم اگر دختر دوست داشته باشه ...

خودتون هم ميدونيد اينجوري نيست همين شوهر اين خانوم فكر ميكنه چون بچش دختر شده حتما عيب و ايرادي داره و ميگه من مقصرم انگار خداي نكرده دختر بودن معلوليته و بايد برن خودشونو درمان كنن اين پسر دوست داشتن عاديه از نظر شما؟

2728
نمی‌دونم متوجه شدید چی میگم ؟  شوهرتون کروموزوم ایگرگ رو باید داشته باشه اگه نداشت دکتر ب ...

منم ی دختر ناز و بلا دارم شوهرم دوست داره بچه بعدی پسر بشه .دعا کنید زحمت های ما هم به نتیجه برسه خانواده شوهر دست سر از سر کچل ما بردارن همش پسر پسر نکنن😑

مهم اینه که اون آقا باید بفهمه اشکال از خودشه نه خانمش

بيا شما هم اشكال ميدونيد بعد هي ميگن يكي دختر دوست داره يكي پسر بابا مسيله اينه كه پسردوستا دختر دارشدنو عيب و ايراد ميدونن

منم اصن ب حرفا کاری نداشتم تاپیکم زدم نظر خاهی هم کردم گفتمم ک این ی حاجته عین حاجتای دیگ ینی اگ ...

همين مثالاوننشون ميده پسرو برتر ميدونين پسردار شدن مثل پزشكي قبول شدنه براتون لابد دختر دار شدن مثلا فوق ديپلم قبول شدنه

2738
همين مثالاوننشون ميده پسرو برتر ميدونين پسردار شدن مثل پزشكي قبول شدنه براتون لابد دختر دار شدن ...

هیچ کس برتر نمیدونه 

عهد بوق نیس گلم

چرا بدت میاد 

اینکه من دوس دارم بچم پسر یا دختر باشه چ فرقی ب حال شما داره 

ینی اگ میگفتم دوس دارم نی نی دختر بشه خیلی خوشتون میومد؟

من همه چیزو سپردم ب خدا هرچی صلاح باشه میدونه‌کاری هم ب من نداره

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
هیچ کس برتر نمیدونه  عهد بوق نیس گلم چرا بدت میاد  اینکه من دوس دارم بچم پسر یا دختر با ...

نه خوشم نمياد من خودم يه پسر دارم بخوام دومي بيارم فرقي نميكنه برام بازم دختر باشه يا پسر اما اكثرا كه ميگن پسر بخاطر اينه كه برتر ميدونن دختر دارا هم ميخوان مقابله به مثل كنن 

نه خوشم نمياد من خودم يه پسر دارم بخوام دومي بيارم فرقي نميكنه برام بازم دختر باشه يا پسر اما اكثرا ...

خیر بنده هرگز هیچ وقت نگفتم دختر برتره یا پسر برتره

همونجور ک همیشه میگم انشالله سالم باشه بعدم بچه اولم پسر دومی دختر باشه

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
خودتون هم ميدونيد اينجوري نيست همين شوهر اين خانوم فكر ميكنه چون بچش دختر شده حتما عيب و ايرادي داره ...

خب دقیقا همینطوره  که شوهر این خانوم فکر میکنه واریکوسل بیماری هست که باعث میشه خیلی به ندرت جنسیت فرزند پسر بشه و در واقع اگر کسی فرزند پسر دوست داره این ایراد باید برطرف بشه !🌹

خودتون هم ميدونيد اينجوري نيست همين شوهر اين خانوم فكر ميكنه چون بچش دختر شده حتما عيب و ايرادي داره ...

در مورد فرزند دختر هم موارد این چنینی گاها دیده میشه مثلا اقایونی که رادیولوژیست هستن به ندرت صاحب فرزند دختر میشن و برای دختر دار شدن باید مدتی شغلشون رو کنار بزارن یا تعدیل کنن

2706