2733
2739
عنوان

شوهرم میگه بعد زایمانت بریم دکتر ک پسر بیاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 60 پست
ای کاش قضاوت نکنی عزیزم منم قبل ازدواج مث شما فک میکردم ولی الان گیر ی آدمی افتادم ک وقتی پسر برادر ...

وااای بخدا عین من پسرا رو ک میبینه اینقد ذوق میکنه میگ پسرم کی میاد

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه موری حرف میزنید انگار هر کی پسر دوست داشته باشه مریضه 😐😐😐بعد همون ادم اگر دختر دوست داشته باشه ...

منم اصن ب حرفا کاری نداشتم

تاپیکم زدم نظر خاهی هم کردم

گفتمم ک این ی حاجته عین حاجتای دیگ

ینی اگ یکی بگه خدایا من پزشکی قبول شم خدا بدش میاد اینم ی حاجته اخه این همه تحقیرو توهین نداره

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

والا منم عاااشق پسر بودم و الان هم هستم،از امام رضا خواستم بچه اولم اگه به صلاحمه پسر باشه ،که شد شکر خداااااا، اینم بگم که بعد از زایمان فهمیدم بهمون اندازه که پسر دوست دارم دختر هم میخوام فقط دوست داشتم اولی پسر باشه،دعا کنید خدا یه آبجی بده به پسرم،راستش استرس گرفتم اگه پسر بشه چی؟؟؟؟استغفرالله هر چی خدا بخواد البته....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
یه موری حرف میزنید انگار هر کی پسر دوست داشته باشه مریضه 😐😐😐بعد همون ادم اگر دختر دوست داشته باشه ...

واقعا همینو بگووووو میگم پسر دوست دارم کم مونده یه عده آدمو بخورندآقا چیکار کنم نفسمه پسر حالا هی بیاید بگید وایییییییی...البته از خدا میخوام اول سالم وصالح باشه

2740
باور کن بعد از دنیا اومدن متوجه میشی دختر و پسر سر سوزنی برای پدر و مادر تفاوتی ندارن

دقیقا من الان همین حسو دارم ،پسرم چهارسالشه میگه مامان آجی بیاریم اسمشم بزاریم ستاره خخخ😁

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
کجا کاشت انجام داده..نمیدونی چقدر هزینه کرده???

نه عزیزم من عقدم هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم فقط یه بار از زبون خودش شنیدم که گفت اره کاشت انجام داده

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳