2737
2739
عنوان

بیاید از امروز شروع کنیم. ماسک خانگی

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 55 پست
خب چی 🤔

چندتایی من و بچه هذ گفتیم. خودم امروز ماست و جوش شیرین تصمیم دارم بذارم. نتیجه این ماسک روی صورت مامانم دیدم

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی بگو منم پایه ام

چندتایی نوشتم. خودم با ماست و جوش شیرین شروع میکنم. 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2728
عزیزم اعداد بر عکسه. من تو عمرم به یه پسر رو ندادم چه برسه به اینکه شماره بزارم یا خدای نکرده تو این ...

اها 😊انشاالله ب مراد دلت برسی 🌼🌼🌼🌼

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
ماست و جوش  شیرین بینظیر. روشن کننده

من ماست میزنم صورتم خشک میشه  یه ماسک ابرسان بگین   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740
بچه ها شما صورتتون با چی میشوید 

من ژل شستشوی گارنیر. سبز رنگ. و راضی هستم. هفته ای دوبارم ژل اسکراب دار بزن عالیه

من ماست میزنم صورتم خشک میشه  یه ماسک ابرسان بگین  

خیار رنده کن و آلوورا عالیههه. من یه گلدون آلوورا دارم. 

خیار رنده کن و آلوورا عالیههه. من یه گلدون آلوورا دارم. 

الوورا  جوش میزنه  من همیشه جوش دارم ولی پوستم خشک .‌‌‌‌خیار موافقم  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من ماست میزنم صورتم خشک میشه  یه ماسک ابرسان بگین  

عسل و روغن بادام برای پوست خشک عالیه

عزیزم اعداد بر عکسه. من تو عمرم به یه پسر رو ندادم چه برسه به اینکه شماره بزارم یا خدای نکرده تو این ...

دستمال کاغذیه معمولی بزاریم

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
چند خریدی؟ 

ماه قبل فکنم 35تومان