2737
2734
عنوان

بیاید از امروز شروع کنیم. ماسک خانگی

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 55 پست
زرد چوبه پوستت زرد نمیشه؟

زردچوبه رو وقتهایی که حمام میخوام برم میزنم بعد حمام زردی نمی مونه 

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

من میگم امروز یچیز ساده که زود زده نشیم

خب برای اینکه هرچیزی خوب جذب بشه اول باید پوست تمییز شه و نفس بکش پس با یک لایه بردار یا تمییز کننده منافذ شروع میکنیم. 

خب خان وما زردچوبه ها آماده تخم مرغ هم آماده 

از سر تخم مرغ یه سوراخ درست کنید و کمی سفیده بریزید و نصف چایخوری زرد چوبه 

قاطی کنید بزنید رو پوست دستمال کاغذی بژ آرین روشون و رو دستمال هم مواد بزنید بزارید خوب خشک شه بکنید

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز اول رو با ماسک من شروع کنید😐😐چون استفاده کردم امروز گناه دارم

بگو عزیزم

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2728
من میگم امروز یچیز ساده که زود زده نشیم خب برای اینکه هرچیزی خوب جذب بشه اول باید پوست تمییز شه و ن ...

حتما امتحان میکنم 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
بگو عزیزم

اون سخته پایین تر یه پست گذاشتم اونو انجام بدین. بچهاشو زیرش تگ کن. و اینکه بعد از ماسک ابرسان یادتون تره. نداشتین گلاب اسپری کنید

دوستای عزیزم ساده ترین ماسک خیار عالیههه و اگه پوستتون جوش یا چربی داره چند قطره آب لیمو تازه

ماست و جوش  شیرین بینظیر. روشن کننده

2738
من میگم امروز یچیز ساده که زود زده نشیم خب برای اینکه هرچیزی خوب جذب بشه اول باید پوست تمییز شه و ن ...

این شمارته😲😲😲

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

سیب زمینی رنده شده برای تیرگی زیر چشمم

اره گذاشتم شوهر منو پیدا کنه😐

واقعا ؟؟چن سالته 

مزاحمت میشنا کدوم شهری

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

لطفا تجربیاتتون بگید تا همگی استفاده کنیم. مادربزرگ من پوست دست و صورتش عین برگ گل بود تا هشتاد سالگی لطیف و درخشان. رازش هم گفت  هرمیوه ای که میخورد یه نقدارش حالت پوره میکرد و ماسک میزد به دست و صورتش. 

پوستم اینقدر داغون شده که ماسک خانگی روش جواب نمیده😢😢😢 تمام اجزای صورتم خوبه وقشنگه اما پوستم بد ...

حتما اول برو دکتر مشاوره بگیر. ولی چرا بده جوش داری؟ 

واقعا ؟؟چن سالته  مزاحمت میشنا کدوم شهری

عزیزم اعداد بر عکسه. من تو عمرم به یه پسر رو ندادم چه برسه به اینکه شماره بزارم یا خدای نکرده تو اینترنت دنبال اینچیزا باشم. 24

2706