2733
2739
عنوان

بیاید از امروز شروع کنیم. ماسک خانگی

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره دیگه

خب زدم مثل زامبیا شدم مادرشوهرمم اومده گویا تا فردا لنگر میندازه همیشه همینه ..بعد چند مین بشورم

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
خب زدم مثل زامبیا شدم مادرشوهرمم اومده گویا تا فردا لنگر میندازه همیشه همینه ..بعد چند مین بشورم

دستمال که بزنی خشک که شد دستمالو میکنی و مثل ماسکهای زغال عمل میکنه مو ریزه ها هم همراهش کنده میشه. بعد شستشو دیگ راح ته 

وقتی خشک شد 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
ب همه پوستا نمیخوره...من آلوورا زدم جوش زدم

چرا وای تا حالا ندیده بودم جوش بزنه. اره حساسیت داشتی برا همین کلا ماسک ها رورباید روی پوست تست کرد اول

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

😊😁

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2740

اومدم تخم‌مرغو سوراخ کردم سفیدش و بریزم کلش شیکست تو ظرف😿😹😹😹😹

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
اومدم تخم‌مرغو سوراخ کردم سفیدش و بریزم کلش شیکست تو ظرف😿😹😹😹😹

😅😅😅😅😅😅😅خدایا 

ماسک امروز بچه ها من دیروز مهمان امد نشد ماسک بزنم. امروز ماسک سیب زمینی میذارم