2733
2734

سلام بچه‌ها

پرستار بچم از تهران رفتن شهرستان و ما دنبال پرستار جدید بودیم.

گفتیم تا پرستار پیدا کنیم به دختر خواهرشوهرم ک پشت کنکوریه بگیم دو سه روز بیاد.

یه پرستار پیدا کردیم خواهرزاده شوهرمم پیشش موند یکی دو روز. گفت این پرستاره به درد نمیخوره. یکی دیگه بیارین.

درصورتیکه ما خیلی تحقیق کرده بودیم و از روی شناخت آوردیمش.

منم ترسیدم که بد باشه و همینجوری (از روی احساس مادرانه) پیشنهاد دادم اگه انقد بده تو دوست داری بیای همینجا هم درساتو بخونی هم پیش بچه بمونی ؟ نمیدونستم انقد از پیشنهادم خوشحال میشه و بی صبرانه دوست داره بیاد! خونوادش انقد خوشحال شدن وقتی فهمیدن!!

بعدش از دوربین دیدم خانمه خیییلی خوب و مهربون و باحوصلس و هیچ مشکلی نداشت و حتی کارای خونه هم انجام میده به نحو احسن بدون اینکه بهش گفته باشم!

حالا به دخترخواهرشوهرم گفتیم که خانمه میاد عزیزم و لازم نیست شما به زحمت بیفتی. هرموقع دوست داشتی بیا چند روز پیشمون.. انگار صدتا فحش دادیم بهشون. خواهرشوهرم که قهر شده با ما!!! سرد جواب تلفن میده. خودشم که انگار جا خورده!!!

فکر نمیکردم انقد دوست داشته باشه بیاد خونه ما و کلا دوست داشته باشه بمونه! ما غربیم اونا شرقن! باید هر هفته میبردیم و میاوردیمش.

منم یه پیشنهاد سرسری دادم (که واقعا به غلط کردن افتادم خودم میدونم اشتباه کردم)

متنفرم از دلخوری و سرد شدن روابط

دوست ندارم کسی ازم برَنجه😕

حالا چه خاکی تو سرم بریزم؟

کسی چیزی به ذهنش میرسه با احترام بیان کنه😁

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خو جای خواب داشته آب و نونم داشته حقوق هم داشته بنظرت ی دانشجو چی می‌خواد  منم بودم قبول میکرد ...

وای😂😂😂ولی اون حقوق نمیخواست

میدونی دوست داشت بیاد درس بخونه و من کمکش کنم. ولی با بچه کوچیک که نمیشه

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

شاید پول نیازه 

اگه بهش اعتماد داری باز فامیل بهتره تا غریبه

🍀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🍀🍁🍁🍁🌸🌼پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا🌼🌸🍁🍁🍁

بنداز گردن شوهرت.بگو فکر کردید.دیدید دختره موندش دور از خونواده مسولیته.همینحوری دوست داره بیاد.ولی نخواستیم بخاطر کار ما باشه بعد خدای نکرده چیزی بشه به ما گیر بدید

2706