2737
2739
عنوان

حق با منه یا خواهرشوهرم اینا؟ خل شدم به خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1659 بازدید | 72 پست
جنگ اول به از صلح اخر اگه این دختر رو پرستار میاوردی اخرش یه ناراحتی و دعوا میشد مگه راحته نگه داشتن ...

دقیقا،این دختر مسئولیت داره،بهترین کارو کردی،اگر اونا نادونن خودتون دانا باشین میخواد درک کنن میخواد نکنن

ببخشید طولانی شد دوستان

عزیزم کارخیلی خوبی کردی اگه عاقل باشند میفهمن که دختر بااین سن نباید دورازخانوادش زندگی کنه 

منم شاغل بودم  واس نگهداری بچم ب پرستار اعتماد نداشتم دختر برادرشوهرم به اصرارگفت من میام خونتون.

نزدیک دوماه موندبعدش چندنفراز همسایه ها حرفایی گفتن فهمیدیم که با دوست پسرش قرار میزاشته چون تو خونشون نمیتونسته.

الآنم سه ساله رفت و آمد نداریم  

بهترین کارو کردی حتما از اونجا بودن یه سودی می‌برده که اصرار می‌کرده  

ببخشید فقط نظر مو گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا،این دختر مسئولیت داره،بهترین کارو کردی،اگر اونا نادونن خودتون دانا باشین میخواد درک کنن میخواد ...

آره راست میگین شما دقیقا

من اخلاق خیلی بدم اینه که حس کنم کسی ناراحته ازم تا چند روز زندگیم مختله از فکر و خیال. سردرد میشم.

کاش میتونستم یه کم بی رحم باشم.

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
عزیزم کارخیلی خوبی کردی اگه عاقل باشند میفهمن که دختر بااین سن نباید دورازخانوادش زندگی کنه  م ...

راست میگی عزیزم؟

خدا خیرت بده اینو گفتی. به هرحال احتمال همه چیز هست. پس شرایط شما هم مثل من بوده با این تفاوت که مال شما دو ماه موند و بعدش فهمیدیدن اشتباه بوده

2728
راست میگی عزیزم؟ خدا خیرت بده اینو گفتی. به هرحال احتمال همه چیز هست. پس شرایط شما هم مثل من بوده ب ...

اصلا خودتو ناراحت نکن 

من کردم پشیمون شدم  

خدارو شکر که قبول نکردی خداباتوبوده

اصرارشون بی دلیل نبوده گلم

آره راست میگین شما دقیقا من اخلاق خیلی بدم اینه که حس کنم کسی ناراحته ازم تا چند روز زندگیم مختله ا ...

توجیه نمیکنی خودتو آخه، عادی تر باش،اصلا مسائل اونقدرا بزرگ و مهم نیستن، به عاقبت کار فک کن

2740

والا این جوونا الان رابطه شون با والدین کمتره به نظرم خواهرشوهرتون از اینکه دخترشون یه جای امنی باشه بیشتر به این خاطر خوشحال شدن 

و گفتن هم دخترمون خونه دابیشه هم درس خونتر میشه و یه کم نصیحت از طرف شما همراه با کمک باعث میشه انگیزه بیشتری داشته باشه 

فعلا هر کاری کنید ازتون دلگیر شدن باید زمان بگذره 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
وای😂😂😂ولی اون حقوق نمیخواست میدونی دوست داشت بیاد درس بخونه و من کمکش کنم. ولی با بچه کوچیک که ن ...

وااا ملت چه انتظاراتی از دیگران دارنا. اخه خونه زن دایی موندن داره اخه

والا مارو به زور ده سال یبار راه میدن

وااا ملت چه انتظاراتی از دیگران دارنا. اخه خونه زن دایی موندن داره اخه والا مارو به زور ده سال یبار ...

منم زندایی ‌ای داشتم که انقد بهم محبت میکرد یک سال دوست داشتم بمونم پیشش 😄

تعریف نمیکنم ولی انگار اخلاقم جوریه که همه دوست دارن بیان بمونن خونه‌مون

والا این جوونا الان رابطه شون با والدین کمتره به نظرم خواهرشوهرتون از اینکه دخترشون یه جای امنی باشه ...

اینا همه درسته

ولی توقع بیجا نیست؟

فکر کردم دیدم خودمونم معذب میشیم یکی همش باشه