2733
2734
عنوان

همسرم بشدت گرم مزاجه

13195 بازدید | 331 پست

هفته ای سه بار ازم رابطه میخاد..منم زیاد گرم نیستم..و اینکه چون بداخلاق هس دلم باهاش صاف نیست..کلا زندگیم تظاهر کردن هس...براینکه بحث و دعوا نشه تظاهر میکنم که همه چیز خوبه....و اینم بگم وقتی رابطه ی جنسی مون خوبه یکم اخلاقش خوب میشه....موقع عصبانیتش کتکمم میزنه...با این ادم نامتعادل چه کنم...دوستم داره یا نداره؟

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بعداز دعوا کلی التماس میکنه که ببخشمش..کلا با همه ی ادما برخوردش تندهس

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

مردا بیشترشون اینجورین چیزی عجیبی نیس!

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2740
پس من ک هروزه چی‌باید بگم

وااااای چ سخته

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

نه اخلاق بد ودست بزن ربطی به رابطه نداره باید سعی کنی اخلاق گندش را اصلاح کنی در ضمن رابطه جنسی هر میزان که مرد لازم داره بایدخانم تمکین کنه مگر انکه برایش ضررداشته باشه.

الان بخاطره گرم مزاجیش نظر بدیم یا بخاطره علاقش😐

نامتعدل بودن مردها عادی هس؟؟؟اگر ازم زیاد رابطه میخاد یعنی دوسم داره؟؟؟؟پس این همه محدودیت و بددهنی چی میشه..

2706